IR-Mebl Zbigniew Brewczak

Wielkie Wierzno

Opinie o IR-Mebl Zbigniew Brewczak

klient

Byłem w tej firmie nie jeden raz... Jestem stałym klientem. Ir-mebl jest to najwyższa półka mikroprzedsiębiorstwa w okolic. Wszystkie osoby zatrudnione o niemałych zarobkach. Pan Zbigniew to wspaniały człowiek, który daje możliwość rozwoju ludziom z wykształceniem w branży meblarskiej. Złe słowa o tej firmie mogą mówić jedynie osoby upośledzone umysłowo, tępe, chorobliwe zazdrosne i te którym żal dupę ściska.

xyz

Ostatnio w firmie był podobno PIP i zrobił sarajewo. Jest nadzieja że może teraz chociaż wybrańcy zostaną zarejstrowani.

hela394@wp.pl

Dzien dobry PANIE Zbyszku. musze napisac pawde -pana firma jest na wysokim poziomie ROZWOJU tak trzymac,TYLKO ZAZDROSCI i NIE WIEDZ KIERUJE ludzi do złej opiniPODZIWIAM PANA MEBLE .

...

Z tym smrodem to potwierdzam, ale to taka familia że lubi smród, czuć go już w skepie, niestety. O super zarobkach w firmie krąża już legendy, typu dwa złote na godzine płatne w deputacie winnym w rodzinnym skepie. Cóż taka polska rzeczywistość.

Stały Bywalec

-> miejscowy

miejscowy

Firma jeżeli tak to nazwać można to jeden wieli przypadek dla PIP. Wyzysk i ponizanie, niemal cała obsada zatrudniona na czarno, stawki godzinowe jak w Bangladeszu. Do tego cała wioska zakopcona i truta przez wyziewy z zakładowej spalarni resztek poprodukcyjnych, dziwię sie że nikt sie tym nie zajmie. Rączka rączke myje.

Zostaw opinię o IR-Mebl Zbigniew Brewczak - Wielkie Wierzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IR-Mebl Zbigniew Brewczak