Dekort Sp.j. Fabryka Mebli Dmochewicz Zygmunt i Wspólnicy

Smolniki

Opinie o Dekort Sp.j. Fabryka Mebli Dmochewicz Zygmunt i Wspólnicy

bet

nie wiem jak nazwać funkcjonowanie takiej fabryki. Cywilizowany człowiek może dostać szoku...Oni nie mają pojęcia o podstawowej obsłudze klienta, a swoich pracowników traktują jak nic. Układy rodem z komuny. Pieski łażące wszędzie gdzie chcą mają tam jakby więcej praw niż ludzie. Wielki przegryw. A szkoda, biedni ludzie...

gobi

Pracowałem tam parę ładnych lat, to były lata stracone, tragedia, koszmar praca po 10 to norma 12 i 14 też tam są na porządku dziennym, zarobki śmieszne,wykorzystywanie ludzi na maxa, bezczelni i chamscy kierownicy M,C i J.A pozdrawiam wszystkich tam pracujących

monika

witam ja pracowalam w tej firmie w smolnikach i nikomu jej nie polecam bo daja umowe o dzielo na dwa tygodnie czasami trzeba chodzic na 10lub 12godzin i czasem nawet na 4rano a jak umowa sie konczy to zwalniaja wszyskich nas przyjeli 20osob i dzis nas zwolnili i na nasze miejsce przyjeli nastepnych ta firma to jest jedno wielkie oszustwo dlatego lepiej sie nie zatrudniac w tej firmie

Is

zgadzam sie, unikac jak ognia. [usunięte przez moderatora]

były pracownik

witam, ja niestety nie moge polecić tego zakładu pracy. Oprócz niezadowalającego wynagrodzenia do minusów należy dodać bardzo kiepską atmosferę. Podejście do pracownika pozostawia wiele do życzenia. Zresztą, kto spróbuje ten pewnie szybko się przekona... Sama rotacja kadry w każdej z dziedzin działania firmy mówi sama za siebie....

Zostaw opinię o Dekort Sp.j. Fabryka Mebli Dmochewicz Zygmunt i Wspólnicy - Smolniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekort Sp.j. Fabryka Mebli Dmochewicz Zygmunt i Wspólnicy