Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała w Częstochowa

Leon Nowy wpis

Jest na tyle dobrze, że nie ma chętnego żeby podzielił się swoją opinią o pracy w firmie?

Jola Nowy wpis

Rzetelna Firma.Jakość i wykonanie solidne.Doradztwo profesjonalne.Szanowanie klienta i jego pieniędzy.

RUKOLA Nowy wpis

Jestem klientka Cedrusa od lat i uwazam ,ze jest to firma rzetelna wywiazujaca sie z powierzonego zlecenia. Jezeli chodzi o zapach szafek jest w 100% taki jak powinien czuc woń drewna oraz nowosci ,ktory po czasie zanika.Wiadome jest jednak,ze zapach plyt nie jest zalezny od producenta mebli lecz surowcow z jakich sa one wykonywane a w tym przypadku wiekszosc producentow produkuje meble biorąc plyty od tych samych producentow a jednakze nie jest to zbyt mozliwe zeby szafki gorne pachnialy inaczej niz dolne.Personel firmy jest wedlug mnie uprzejmy i gotowy do wspolpracy i bez wachania moge polecic ta firme. Wiadome jest takze ze sa to nieliczne negatywne opinie w stosunku do pozytywnych 100% zadowolonych klientow.

Marzena Nowy wpis
@RUKOLA

Oj widać, że właściciele się uaktywnili. Wystarczy poczytać o nieuprzejmości właścicieli i tandetnym wykonaniu w internecie na innych też stronach niż ta. Szczerze nie polecam, nieuprzejmi i wulgarni synowie w stosunku do Klientów - do mnie i także do dwóch moich znajomych którzy na nieszczęście zrobili zamówienia w dziadoskim Cedrusie. Dajcie sobie z nimi spokój, tyle firm na rynku, że lepiej omijać Cedrusa. Życzę udanych i trafnych wyborów oraz super jakości i profesjonalizmu, których w Cedrusie BRAKUJE!

Paula

Nie kupujcie tam mebli kuchennych !!!! Dwa miesiące temu zamówiłam meble do kuchni. Do wykonania nie mam zastrzeżeń. Niestety zapach jaki wydobywa się z szafek jest okropny. To chemiczny odór, który przenika do jedzenia i wszystkich rzeczy schowanych w szafkach. Dolne szafki są w porządku, natomiast górne nie nadają się do przetrzymywania żywności, co w przypadku szafek kuchennych jest dyskwalifikujące. Jedzenie przechowywane (w woreczkach!) w szafce jest do wyrzucenia. Bułki, płatki owsiane, płatki śniadaniowe, mąka, cukier.... wszystko jest do wyrzucenia bo śmierdzi jakimiś chemikaliami, być może klejem. Oprócz odrażającego zapachu produkty spożywcze mają również odrażający smak. Szafki były wietrzone i myte. Niestety właściciel Cedrusa nie chce uwzględnić reklamacji, ponieważ nie czuje smrodu szafki. Udowodnienie, że coś śmierdzi jest niestety trudne. Wydawałoby się jednak, że każdy producent mebli, albo po prostu każdy sprzedawca chce żeby go polecić i dobrze się o nim wypowiadać. Postawa tego Pana absolutnie na to nie zasługuje. Zakupiony tam produkt ewidentnie nie nadaje się do użytku. Przestrzegam przed zamawianiem mebli kuchennych w tym sklepie!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Odradzam

Najgorsza firma meblowa aroganccy pracownicy mają zawsze gotową odpowiedź prubowali mi wmówić ze to ja uszkodziłem blat szafki ledy musialem sam lutowac bo przerywaly szef Tak pomierzyl wymiary ze jak pracownicy dotarli z meblami to nic nie pasowało obiecali 1 dzień montażu okazało się że 3 były wszelkie docinania to kłopot najgorsze jest to że zero szacunku do klienta chamstwo cały czas próbowali wmówić ze to tak miało być bardzo przestrzegam przed tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała - Częstochowa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedrus Ryszard Oziębała
  • Krakowska 52