MIZAN

Gdańsk

Opinie o MIZAN

adam13

fakt iż firma MIZAN p.Ossowski do uczciwych nienależny,kombinator jakich mało wystarczy przeczytać wpisy oferty w powiatowym urzędzie pracy gdanisk przyuczenie do zawodu elektryka a wymagania wobec potencjalnego kandydata ( mile widziane upr. dozorowe pomiarowe ) i to za 10 pln na godz. kogo miał w gdańsku wykorzystać to już zrobił a i z sąsiednich województw tez

admn

Wszystkie wypowiedzi (poza postem użytkownika hola) mimo wielokrotnych zmian nicka wygenerowane zostały z jednego adresu IP. Ewentualnie są to próby podszywań pod inicjały pracowników firmy. Przypominamy, że takie działania są niezgodne z ideą forum oraz szeroko pojętymi zasadami społecznymi oraz świadczą o piszącym.

Zostaw opinię o MIZAN - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIZAN