Maślańczyk Produkcja Kominków Mariusz Maślańczyk

Sławniowice

Opinie o Maślańczyk Produkcja Kominków Mariusz Maślańczyk

Zawiedziony klient

Mam bardzo złe wspomnienia za współpracy z Panem Mariuszem Maślańczyk. Jest niesolidny, nie dotrzymuje terminów. Nie odpowiada na telefony, maile. Bierze zlecenia ale trzyma klienta w niepewności czy podejmie się ich realizacji. Stronniczo prowadzi rozmowy aby osiągnąć swój sukces, nie dba o interes klienta. Zawyża ceny i czerpie zyski dodatkowe z pośrednictwa w zakupie materiałów. Stanowczo odradzam.

Jan
@Zawiedziony klient 10.09.2017 23:00

Niestety moje wspomnienia ze współpracy z tym wykonawcą są podobne. Nierzetelny, niesłowny, nie dotrzymuje umów. Nie szanuje klienta. Stanowczo odradzam.

Tomasz Kordyluk

znalazłem opinie o tej firmie na gowork.pl i zdecydowałem się na wykonanie przez nich schodów ,kominka i blatów kuchennych .Właściciel naprawdę bardzo dba o jakość i montaż swoich produktów ,nadzoruje montaż do końca ,potrafi naprawdę doradzić . Polecam z czystym sumieniem .

anetaberg1971

Serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi za przepiękny kominek i bardzo dobrą współpracę ,jak na dzisiejsze czasy to bardzo rzetelna firma podchodząca bardzo profesjonalnie i indywidualnie do klientów mimo dużej odległości kontakt i terminowość wzorowa.

marekbis

Dobra współpraca zdolni pracownicy fachowa obsługa ,bardzo mało jest dzisiaj takich wykonawców.

Barbara K. Warszawa

Solidna firma i bardzo piękne wyroby z marmurów, dziękuję za szybką realizację , piękny kominek i profesjonalnie wykonany montaż .

Zostaw opinię o Maślańczyk Produkcja Kominków Mariusz Maślańczyk - Sławniowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maślańczyk Produkcja Kominków Mariusz Maślańczyk