Opinie o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe w Burgrabice

counter
Henry Nowy wpis

Firma ma bardzo dobrą opinię a jak się pracuje. Od dawna nie jesteście aktywni na forum.

Henry Nowy wpis

Niestety pracownicy nie zawsze doceniają to co mają. Dopiero strata pracy każe mysleć!

pap Nowy wpis

Nie polecam,patałach ,który udaje więcej niż wie.Uważajcie!!!! Nie umie wyliczyć piętra Zatrudnia tylko na czarno , bezczelny uważa ,że PIP jego nie skontroluje bo pracuje w terenie i u klienta . Firmy nie polecam

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się FUH Kominki Stylowe Witold Paluch na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Burgrabice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

B.R.dzollo

nie polecam ,pracowałem i szkoda gadać

Didu
@B.R.dzollo

Reszta pracowników jest zadowolona.Jak się nie chce pracować to nigdzie nie będzie dobrze.

P.A
@B.R.dzollo

Z tego co wiem, to nie pierwszy pracodawca, który Panu nie odpowiada. Może zwyczajnie robić się nie chce?

DZOLO
@B.R.dzollo

Owszem inicjały i pseudonim może i te same, ale prawda troszkę inna. To prawda, że tam pracowałem i mogę polecić, jako pracodawce i rzetelna firmę! PS Pozdrawiam idiotę, który powyżej zrobił wpis, podszywając się pod moja osobę. Ja jeżeli kiedykolwiek i gdziekolwiek podpisywałem coś moim pseudonimem, to "DZOLO" zawsze pisałem i pisze przez jedno L (gratuluje śladowej ilości szarych komórek). To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!!! Bogusław Ryż

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe - Burgrabice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad