Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe

Burgrabice

Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe
0 0

Opinie o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się FUH Kominki Stylowe Witold Paluch na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Burgrabice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

B.R.dzollo

nie polecam ,pracowałem i szkoda gadać

DZOLO
@B.R.dzollo 07.01.2016 19:49

Owszem inicjały i pseudonim może i te same, ale prawda troszkę inna. To prawda, że tam pracowałem i mogę polecić, jako pracodawce i rzetelna firmę! PS Pozdrawiam idiotę, który powyżej zrobił wpis, podszywając się pod moja osobę. Ja jeżeli kiedykolwiek i gdziekolwiek podpisywałem coś moim pseudonimem, to "DZOLO" zawsze pisałem i pisze przez jedno L (gratuluje śladowej ilości szarych komórek). To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!!! Bogusław Ryż

Zostaw opinię o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe - Burgrabice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe