Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe

Opinie o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe

Henry

Niestety pracownicy nie zawsze doceniają to co mają. Dopiero strata pracy każe mysleć!

pap

Nie polecam,patałach ,który udaje więcej niż wie.Uważajcie!!!! Nie umie wyliczyć piętra Zatrudnia tylko na czarno , bezczelny uważa ,że PIP jego nie skontroluje bo pracuje w terenie i u klienta . Firmy nie polecam

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się FUH Kominki Stylowe Witold Paluch na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Burgrabice i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

B.R.dzollo

nie polecam ,pracowałem i szkoda gadać

Didu
@B.R.dzollo 07.01.2016 19:49

Reszta pracowników jest zadowolona.Jak się nie chce pracować to nigdzie nie będzie dobrze.

P.A
@B.R.dzollo 07.01.2016 19:49

Z tego co wiem, to nie pierwszy pracodawca, który Panu nie odpowiada. Może zwyczajnie robić się nie chce?

DZOLO
@B.R.dzollo 07.01.2016 19:49

Owszem inicjały i pseudonim może i te same, ale prawda troszkę inna. To prawda, że tam pracowałem i mogę polecić, jako pracodawce i rzetelna firmę! PS Pozdrawiam idiotę, który powyżej zrobił wpis, podszywając się pod moja osobę. Ja jeżeli kiedykolwiek i gdziekolwiek podpisywałem coś moim pseudonimem, to "DZOLO" zawsze pisałem i pisze przez jedno L (gratuluje śladowej ilości szarych komórek). To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!!! Bogusław Ryż

Zostaw opinię o Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe - Burgrabice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witold Paluch Fuh Kominki Stylowe