Termobud

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Termobud

kamilo

To firma budowlana,zajmują się budową głownie chłodni, marketów i rówżnych elementów.

TK

Portal GUS (http://www.stat.gov.pl/regon/) milczy na temat tej firmy. Podawane w ogłoszeniach NIP i REGON są ściemnione tak samo jak cała firma TERMOBUD.

Kłębek

Ściemka nr 8 Składanie nawilżaczy powietrza i inne... Coraz częściej "firmy" wymyślają nowe zajęcia, ponieważ na typowe oferty jak np długopisy, przestajemy się nabierać. Pojawia się np rozcinanie wizytówek, rozsypywanie herbaty, ziół i przypraw do woreczków. Nie ździwię się jeśli kiedyś zobaczę ogłoszenie: chałupniczy montaż silników do Stara hehe, lub domowy wyrób bloczków betonowych hehe. Nie mam zielonego pojecia, ile jest ofert tego typu na rynku i czy jakaś jest ok. My trafiliśmy na typowy przekręt, czyli nieistniejąca firma, 50 pln za info i papa. Więcej znajdziesz w dziale przewalacze: "P.W. "TERMOBUD" S.C. To tyle.

Zostaw opinię o Termobud - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termobud