Birk Mariusz Usługi Kamieniarskie

Opinie o Birk Mariusz Usługi Kamieniarskie

barbara

WSZYTSKO SPRAWNIE I IDELANIE!! POLECAM PANA MARIUSZA Z CALEGO SERDUSZKA

lolo

Prywatnie, to też burak. Pracowników i klientów ma za nic, a w sobotę pijaństwo i burdy na kempingu nad Siecinem. Szkoda czasu na niego marnować.

daria

Dołączam się do opinii poprzedników - nie skorzystałam z usług tej firmy ( i chyba Bogu dzięki ! ) , ale wystarczyło mi jak mnie i innych oczekujących ludzi potraktował ten Pan czekających przy pozostawionym samochodzie z wzorami nagrobków przy bramie cmentarza Łostowice w niedzielę przed świętem Zmarłych. Na telefon z pytaniem o której będzie - odpowiedział niegrzecznie i z łaski, że za 10 min. Niestety nie doczekaliśmy się tego Pana przez kolejne 40 min. I może dobrze , widocznie ma za dużo pieniędzy . To teraz będzie miał mniej , bo uciekli mu potencjalni klienci do innych zakładów kamieniarskich.

sal

p.Mariusz jest osobą niesłowną, nie dotrzymał warunków zawartej umowy. nie ustosunkował się do złożonej reklamacji. przy próbach kontaktu jest niekulturalny. NIE POLECAM

Kd bygg service plåt

Co to za bzdury.zazdrosc was gnebi.znam go od dziecka normalny uczciwy chlopak.

lola

On i jego brat to pijak i narkoman sprzedaja chinskie nagrobki podajac za polskie wystawiaja lewe faktury , jego brat Jarosław nie ma czynnej dzialalnosci od 2010 roku to kryminalista oszust pijak i narkoman ! LUDZIE UWAZAJCIE !!!

Zostaw opinię o Birk Mariusz Usługi Kamieniarskie - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Birk Mariusz Usługi Kamieniarskie