Opinie o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak w Lublin

Czy Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karolina Nowy wpis

Nie zamawiać u niego pomnika!!!!! (usunięte przez administratora) Bierze pieniądze i na tym się kończy...

Klientka Nowy wpis

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) Do momentu przyjęcia pieniędzy miły i uśmiechnięty. Nie wywiązał się z umowy. Dostaliśmy pomnik uszkodzony ,miał być granit a dostaliśmy z najgorszego gatunku ! Brak słów. Proszę uważać !

Kondzio

Ja jestem zadowolony super pomnik bardzo rzetelnie wykonany razem z opaska daje 10/10

Teresa Nowy wpis
@Kondzio

No to najważniejsze, że jesteś zadowolony. A ile zapłaciłeś tak z ciekawości, bo sama planuję zakupić.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak na stanowisko ZATRUDNIĘ DO PRACY PRZY MONTAŻU NAGROBKÓW bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Arek

Bardzo żałuję , że pracownicy nie piszą. Szukam pracy i takie wpisy są bardzo przydatne.

@Arek

Że co ? Sam blokujesz inwymagasz niech się starają :) jak nie to nie

Boro
@Arek

Nie pracuj u tego człowieka. Nieuczciwy -to mało powiedziane

Agata
@Boro

Hej Boro, Możesz powiedzieć coś więcej? Pracowałeś u niego czy byłeś klientem? Co się stało?

aleksander olczak

ktoś słyszał jak syn sąsiada kamieniarza był tak zdolny że wpisał Olczakowi 5 opinii negatywnych ,nasza firma ma tysiące zadowolonych klientów ale ci niestety nie piszą opinii.poza tym zauważcie państwo że są to opinie niezadowolonych byłych pracowników przyłapywanych na złodziejstwie lub pijaństwie,proszę też zauważyć wśród tych dwunastu niezadowolonych nie ma nikogo kto by nie miał postawionego nagrobka

ten co nic nie wie
@aleksander olczak

ale ta strona to nie jest strona opini klientów tylko opini pracowników wiec co do zasady te 12 wpisów było na temat pracodawcy a nie przedsiebiorcy. zadowolony klient nie równa się zadowolony pracownik. niska cena dla klienta = wykorzystywanie bądź oszukiwanie pracowników, niestety głodowe płace to jedyny sposób na konkurencyjność polskich przedsiębiorców :D

Klientka z Warszawy
@aleksander olczak

Ja byłąm Pana klientką i właśnie zrobiłam pozytywny wpis. Nie znosze oczerniania innych ludzi, wiem, że jest Pan solidny i nikogo Pan nie oszukał. Dla mnie wykonał Pan usługę perfekcyjnie i na czas. Pozdrawiam serdecznei i niedługo do Pana zawitam bo chcę coś dodaktowego wykonać przy nagrobku.

LAW

Ja nie mam

Dr
@aleksander olczak

Dlaczego nie ma nigdzie opinii tych tysięcy? Dlaczego żyjesz z ludzkiej krzywdy?

Maria
@Dr

rozumiem że jesteś byłym pracownikiem tak? możesz powiedzieć w takim razie czy miałeś umowę o prace i czy za ewentualne nadgodziny są normalnie dodatkowe pieniążki?

Oszukana

(usunięte przez administratora). Ostrzegam przed tym zakladem i wlascicielem. Uslugi nie sa wykonywane w terminie, nie oddaje zadatkow,ubliza klientom w wulgarny sposób jesli rezygnują z jego uslug i żądają zwrotu pieniędzy. Jeśli jesteś w takiej sytuacji to po zwrot kasy jedź z policja,bo wlasciciel jest agresywny.

też oszukana
@Oszukana

popieram ,(usunięte przez administratora),agresywny cham,rok stawiał pomnik ,postawil w brew woli jak juz sprawa trafila do komornika,bydlak nie czlowiek!!!!!!!!!!!!!!!

LAW
@Oszukana

Ja również ostrzegam, pobrał pieniądze i nie zrealizował żadnego z elementów umowy. Już w zamówieniu umiescił usługi których nie ma prawa wykonywać- świadomy i perfidny (usunięte przez administratora) Bardzo wulgarny i agresywny osobnik. (usunięte przez administratora) wiele osób. Kilka spraw sądowych przeciwko niemu jest w toku. Wystarczy popytać na cmentarzu i w okolicy. Dziwi fakt ,że firma PUK od której jak się dowiedziałem wynajmuje budkę nic z tym nie robi pomimo, że wie o tych praktykach i nadal mu wynajmuje teren- przecież to współudział w oszustwach...?

Maria
@LAW

A czy zwrócił Pan na te dodatkowe usługi im uwagę? Jaka była reakcja, czy przyznali się do błędu i wykreślili te pozycje?

Krzysztof

Zamówiłem pomnik za 7,5k zl. Mialo być po miesiącu wyszło po 7 miesiącach. Jakość wykonania srednia. Widać łączenia sylikonu. Na opóźnienie pan tłumaczy się, że inni gonili go z czasem. Ogółem kłamca duży. Pomniki robi za zaległą kasę. Jakość pracowników średnia. Jakość firmy słaba. Na kasę się ożywia na robotę go pięty pieką.

Dr
@Krzysztof

Też miałem niestety nieprzyjemnoś z tym człowiekim.

Klientka z Warszawy

Zamawiałam u Państwa Olczak nagrobek na cmentarz w Lublinie i byłam bardzo zadowolona i z obsługi i z jakości nagrobka. Miałam niestety mały budżet na ten nagrobek, a Państwo Olczak nie naciągali mnie, tylko rzetelnie przedstawili kilka propozycji na ekonomiczny nagrobek. Bardzo rzetelni i uczciwi ludzie. Nagrobek wykonany z jakością i w terminie. Bardzo rzetelna firma i polecę ją z pełnym sercem każdemu. Z radością piszą tą opinię.

Jaco

Pracowałem u olczaka .wyplacalny .czasami 2 dni opoznienia ale kasa zawsze byla.

Weronika
@Jaco

Ucieszyłam się widząc Twój komentarz, bo przeważają tu liczne opinie klientów Olczaka. To dobrze, że wypłata była w miarę w terminie, ale napisz nam proszę coś więcej. Na jakim poziomie była pensja? Są przewidziane jakieś premie? Dzięki.

Jacek
@Weronika

Tak byly premnie.czasami 2 setkę postawil.

szuwarka

Nie spotkałam się z takim chamstwem jak żyję. W czasach tak dużej konkurencji lepiej opijać z daleka. Pan Aleksandr wulgarny, agresywny, a nawet po polsku nie potrafi napisać.

Kamila
@szuwarka

Witaj @szuwarka, rozumiem, że byłaś zatrudniona w firmie? Możesz zdradzić na jakim stanowisku i przez jaki okres czasu? Być może znasz kogoś z aktualnego zespołu?

Kamila

Szukają obecnie pracownika fizycznego, wiecie może jakich warunków pracy można się spodziewać w Olczaku na takiej pozycji? Czy ktoś z Was pracował na tym stanowisku i mógłby opowiedzieć coś więcej? Nie udało mi się znaleźć wielu informacji na temat firmy na innych portalach, liczę na Was:)

aka661

Czarny szwed ( czy są jakieś odmiany), od czego zależy odcień, czy znajdę czysto czarny bez nakrapiania?

Eryk

@Tomasz Ale to jest forum pracownicze i zupełnie nie rozumiem dlaczego ten wpis znalazł się tu?

Tomasz

Pan Właściciel jest bardzo uczciwy. Zapłaciłem Panu zadatek na wykonanie pomnika, po czym po kilku dniach zmieniliśmy z żoną zdanie, że jeszcze trochę poczekamy. Właściciel bez problemów oddał pieniądze. Wszystko odbyło się kulturalnie.

@oszukana to nie jest forum dla klientów, tutaj to nic nie da.

oszukana

Zdecydowanie nie POLECAM!!! opóźnienie 4ro miesięczne, wymówek tysiące (gdy już Pan raczył odebrać telefon), pomylona sentencja na nagrobku,żadnej rekompensaty za zwłokę, zbyt późno przeczytałam opinię ale pod każdą negatywną się podpisuję ( punkt ,,obsługi,, w dalszym ciągu znajduję się przy cmentarzu na Majdanku, Pan wykorzystuje to , że często tam jest w niedzielę niehandlowe kiedy wszystkie inne zakłady są nieczynne.

jahu

SERDECZNIE nie polecam firmy, chcialem zakupic 5 staków cobbla bo mialem walke w sky warsach a wlasciciel nie dosc ze przywital mnie w samych slipach to mnie wysmial i powiedzial ze z takim eq to se moge co najwyzej dom z dirtu zrobic, zero kultury i pomocy w strone nowych graczy omijac z daleka

Exu
@jahu

Właściciel powiedział że w cenie usługi będzie miecz z atakiem +7, okazało się że ani nagrobku ani miecza, a babke muszę trzymać cały czas w piwnicy.

Franek

@klient To nie jest forum dl klientów lecz dla tych którzy tu pracują żeby mogli zamieszczać opinie o pracy!!

klient

(usunięte przez administratora) - omijać z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak - Lublin

Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • KONCERTOWA 7 lok. 117
    20-843 Lublin