Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak

Opinie o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak

oszukana

Także oszukana

także oszukany

Wpadanie w furię, obrażanie ludzi, potworne wulgaryzmy nawet do kobiet,przy próbie zgłoszenia reklamacji na oszukańczo wykonaną pracę - oto zachowanie p. Aleksandra Olczaka. Proponuję omijać firmę szerokim łukiem.

Arczi

Najgorszy typ jaki może być pracowałem u niego to wiem o co tam chodzi w tej całej niby firmie. Dziadostwo, fałsz, obłuda w skrócie, że go jeszcze nie zamkneli za to co robi trochę się dziwię, ale to już nie do mnie należy. Ostrzegam szukasz pracy, lub chcesz postawić nagrobek nie u niego. Ludzie trzymajcie się od niego z daleka.

Oszukany111

Nagrobek wykonany z materiałów, które zawierają dużą ilość skaz, zmatowień, które wyszły już po odbiorze. Przy próbie kontaktu telefonicznego, właściciel nie daje dojść do głosu, wyzywa od upierdliwców i mówi, że i tak poświęcił już dużo czasu na rozmowę (całe 30 sekund). Na prośbę aby zobaczył usterki odpowiada, że nie ma czasu na to i urywa rozmowę. Trzymajcie się z dala od tego zakładu. Ja popełniłem ten błąd i skorzystałem z jego usług. Punkt obsługi mieści się teraz przy Cmentarzu na Majdanku.

Yaro

Też zostałem oszukany przez Pana Olczaka i dzisiaj złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Oszukana

oszukanaII
@Oszukana 16.07.2015 00:37
Szukam ludzi osxukanych przsz ta firme

Zostałam również oszukana przez p. Olczaka , nie zwrócił mi zaliczki. Zamierzam podać go do Sądu.

Yaro
@Oszukana 16.07.2015 00:37
Szukam ludzi osxukanych przsz ta firme

Proszę kontakt ponieważ też zostałem oszukany przez Pana Olczaka.Tomasz.rzeczycki83@interia.pl

nero

Niekompetencja ,arogancja.nowobogackie burki.Brak słów by opisac ich stosunek do ludzi-mijajcie buraków z daleka bo potraktują was tak samo jak mnie.Mozecie popracować tylko nie dostaniecie zapłaty

oszukany

Obecnie zakład prowadzi mężczyzna (usunięte przez administratora)Odradzam!

Zostaw opinię o Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olczak Zakład Kamieniarski Feliksa Olczak