Wild Engineering Sp. z o.o.

Adres: Płochocińska 19, 03-191 Warszawa

NIP: 7743037613 KRS: 0000298290

Wild Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Wild Engineering Sp. z o.o.

Jak szukasz problemów z pracodawcą to się tam zatrudnij. Prezes naobiecuje ci złote góry, wyjazdy zagraniczne, atrakcyjne zarobki a tak na prawdę będziesz zapierniczał za marne grosze. Składki zdrowotne haha zapomnij, do dekarza pójdziesz prywatnie. PIP się już tym zajął, prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie prezesa.

Zostaw opinię o Wild Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wild Engineering Sp. z o.o.