Kamax-Piotr Jerończuk

Opinie o Kamax-Piotr Jerończuk

ktośktoś

Potwierdzam 2 poprzednie NEGATYWNE OPINIE !!! Chałtura, chałtura i jeszcze raz chałtura !!! Coś zrobi, spartaczy I ODMAWIA POPRAWIENIA !!! Oczywiście rachunku też nie chce dać bo wiadomo później można dochodzić reklamacji !!! HIENA

ktoś

To prawda!!!Ten człowiek nie powinien świadczyć usług ludziom, szczególnie wtedy, kiedy są w ciężkiej, wręcz traumatycznej po śmierci bliskich osób sytuacji,on działa jak hiena cmentarna!!!!!!!!!!!Koszmar!

ewikb

Firma nie rzetelna, właściciel arogancki, wręcz bezczelny.Wykonał pomnik i płyty,zbrojenie jedynie podłużne , poprzez co pękło wzdłuż przy podnoszeniu,a właściciel mimo ,że przyznał rację co do złego wykonania płyt(zbrojenia), zażyczył sobie całą odpłatność za zrobienie napisu na źle wykonanym przez siebie pomniku.Zachował się bardzo arogancko, wręcz lekceważąco w stosunku do nas, po prostu sobie odszedł...Zdecydowanie nie polecam!!!!!NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kamax-Piotr Jerończuk - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamax-Piotr Jerończuk