Dom Pogrzebowy E. i M. Szymborscy Filia

Białystok

Opinie o Dom Pogrzebowy E. i M. Szymborscy Filia

magda

Niemiła obsługa nastawiona na pieniadze i na jak najszybsze pozbycie sie ciała z domu.Przy ostatnim pozegnaniu tuz przed przykryciem trumny najblizsza rodzina usłyszała,żeby sie szybciej zegnali bo bedzie zasłanianie chorego.Nie czekaja na pieniadze z ZUSu za wszystko trzeba zapłacic z góry 4000(w tym jest tylko 2dni w domu pogrzebowym,trumna i garnitur)reszte czyli ksiedza,miejsce na cmentarzu załatwia sie samemu bo oni zycza sobe duuuuża dopłatę.Generalnie nieprzyjemnie. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Dom Pogrzebowy E. i M. Szymborscy Filia - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pogrzebowy E. i M. Szymborscy Filia