Markos Joanna Wojciech Markiewicz

Strzelinko

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Markos Joanna Wojciech Markiewicz
0 0 6 1

Opinie o Markos Joanna Wojciech Markiewicz

Administrator

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Markos Joanna Wojciech Markiewicz to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Było niestety

Miałem nieszczęście pracować u tych buraków. Pieniądze nędzne, chamstwo ze strony "góry". Ogólnie masakra. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy z takimi ludźmi. WSZËTCZIEGO BÉLNEGÔ.

viki

Praca dość fajna była, do momentu jak jakaś szycha nie chciała wcisnąć na dane stanowisko swego pupila, i już dowiadujesz się na siebie niestworzonych historii, i niedługo po to tobie - wypad z firmy (nawet nie zmiana na inne stanowisko, tylko jak śmieć - "persona non grata"...). Zwierzęta: m.in. Grześ P., Romuś, Zdzichu K. + pupil Zdzichu magazynier itd. ... A tak większość to nawet ludzie. (Choć słyszałem, że zmienia się tam na nieco lepiej...).

ex pracownik

najgorsze miejsce w jakim pracowałam ok 3 lat , szefostwo to nieufne świniaki i ich zarozumiałe dzieciaki . Pracowników traktują jak gxwxo , wypłata najniższa krajowa na papierku o ile łaskawie nie zatrudni ale na czarno. Hamy i oszuści nikomu nie polecam

Młody

nie zgadzam się .Bo zarobki są beznadziejne,i wypłaty nie na czas ,płacą jak mu się podoba i kiedy mu się chce.A i wybiera szef osoby które mają dostać piersi wypłat.

BYŁY PRACOWNIK
@Młody 05.12.2014 09:01

tak zgadzam się z tobą młody.tu maż racie z tymi wypłatami.a o urlopie to możesz pomarzyć.da ci urlop zimom od 19 grudnia do kturegoś stycznia,oczywiscie bezplatny.a ci ludzie co robią u pana niby po 14 lat to i tak beda robic bo to sa ludzie bez szkoly,i indziej pracy sobie nie znajda.a pan Wojtek M.uwaza sie za dobrego pracodawce a mu ludzie robia dupe na przerwie,tylko dlaczego mu to nie powia ?dlatego ze boja sie utracic jalmuzne,dziwie sie im wszystkim.nie polecam nikomu tej firmy w strzelinku.w markosie praca to najlepiej na czarno,zeby pan Wojtek M nie placil za ciebie skladek.

NIKOS

ZAROBKI NEDZNE , JAŁMUZNA,, PRACA JAK U TYPOWEGO NOWOBOGACKIEGO....

o
@NIKOS 03.04.2013 16:17

Szanowny panie Są u nas sumienni i uczciwi pracownicy którzy pracują od 14 lat i nie narzekają. A jeżeli ktoś kombinuje ze zwolnieniami , w czasie których upaja się alkoholem, liczy na kokosy, to niestety żegna się z pracą, i nic innego mu nie pozostaje jak powypisywać te brednie.

viki
@o 27.09.2014 21:33

Hehe, tak, niektórzy od lat nie dostali wyższej grupy zarobkowej, i to jako pracownicy jedno-dwu-osobowego działu. A jak już zachorujesz, bo to przecież pracodawca odbiera jako celowe działanie to tysiączek z premii już ucieka...

Zostaw opinię o Markos Joanna Wojciech Markiewicz - Strzelinko

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markos Joanna Wojciech Markiewicz