Jaś-Gaz Firma Handlowo-Produkcyjna-Usługowo-Transportowa Janusz Załęski

Przasnysz

Opinie o Jaś-Gaz Firma Handlowo-Produkcyjna-Usługowo-Transportowa Janusz Załęski

SZOK

"Firma Jaś Joanna Kamil Kowalik" to jedno wielkie oszustwo. Przedsiębiorstwo proponuje w ogłoszeniach szeroką gamę produktów o wysokiej klasie jakości w niewygórowanych cenach, a w rzeczywistości jest inaczej. Każdy kupujący bedzie oszukany, a w dodatku nie ma co oczekiwać na sprawny oraz przyjazny serwis, ponieważ pracownicy to też osoby które pracują na "lewo" i wolą sobie wypić niz wykonać prace solidnie, ale nie ma sie co dziwić, bo za wynagrodzenie jakie dostają nie ma sie co wysilać. Jednym słowem wyzysk i złodziejstwo.

ZDEGUSTOWANY

WŁAŚCICEILE (KOWALIKI) TO ZŁODZIEJE

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Jaś-Gaz Firma Handlowo-Produkcyjna-Usługowo-Transportowa Janusz Załęski - Przasnysz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaś-Gaz Firma Handlowo-Produkcyjna-Usługowo-Transportowa Janusz Załęski