Dragongaz Sp. z o.o. Rozlewnia

Chróścina

Opinie o Dragongaz Sp. z o.o. Rozlewnia

Prezes

,,Jest Super, Jest Super więc o co wam chodzi" - do Pracy wio rodacy :)

B.

Popieram przedmówce.

Kierowca Sz

Firma wypłacalna i pieniądze zawsze na czas. Jedyny minus to dyspozytor który ciągle miesza i pod byle pretekstem jeździ nie wiadomo gdzie. Ma się za kierownika, bo niestety nikt go nie kontroluje. Bez przerwy na kogoś gada, a sam nie robi nic. Ogólnie firma porządna, tylko ten typ wprowadza chorą atmosferę.

Czy Twoim zdaniem firma Dragongaz Sp. z o.o. Rozlewnia to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Dragongaz Sp. z o.o. Rozlewnia - Chróścina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragongaz Sp. z o.o. Rozlewnia