Opinie o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski w Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście 53

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski w Zielonki ul. Krakowskie Przedmieście 53

Bilars

Ta firma to jest cyrk na kółkach każdemu odradzam pracy tutaj. Najlepiej zacząć od tego że zarządzanie firmą jest katastrofalne, są tu popełniane takie głupie błędy i wybierane take złe decyzje, ze to porażka a później pracownicy muszą robić wszystko żeby to ogarnąć. Brak jakiegokolwiek zgrania między działami. Zgranie między biurem, produkcja a magazynem nie istnieje. Na produkcji braki ludzi, na magazynie podobnie przez co jakaś część zamówień wychodzi niepełna. Tłumacza to sobie oszczędnościami... Osoby w biurze praktycznie nic nie mają do robienie, oprócz prostych czynności nie interesuje ich nic, decyzje które podejmują są katastrofalne i nie mają za grosz pojęcia o produkcji i magazynie. Marketing który bazuje na starych klientach a nowych nie pozyskuje bo to już za dużo pracy . Na magazynie ciągle kilka osób które mają ogarnąć wszystkie zamówienia. Osoby z pakowalni które mają ogarnąć kilka stanowisk na raz bo ciężko zatrudnić więcej osób. O podwyżkach można zapomnieć, jedynie wyrównania minimalnych które są obowiązkowe. Warunki pracy to dramat,zdecydowanie nie polecam pracy tutaj nikomu bo ta firma to jedno wielkie oszczędzanie na wszystkie czym się da a zdanie i warunki pracowników są totalnie olewane.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy jest możliwość pracy w Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski na część etatu?

Bilars Nowy wpis

Czy Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski zapewnia kartę multisportu?

Nikoś Nowy wpis

Czy jeśli ktoś nie był obecny na szkoleniu BHP to czy będzie widniał nadal w systemie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

pisali kiedyś o braku podwyżek i tak w sumie jestem ciekawa czy od tego roku coś względem tego mogło tu w firmie ulec zmianie? Na jakich stawkach teraz się jest i ile osób pracuje? Były rotacje lub powiększali zespół?

edrftgy
@Monika

Jest podwyżka ze względu na podwyżkę stawki minimalnej. Ale są to nadal śmieszne pieniądze. Nie są chętni na konkretne podwyżki... No ale cóż się spodziewać po firmie, w której wszystko to jest jedna wielka improwizacja ;)))

Zenek Wyrwidab

Co niektórzy pracownicy nie wypruzniaja się w domu, tylko zawsze w wezle sanitarnym w ET. Smród jest tak straszliwy że człowieka rzuca po ścianach i jest mniej wydatny.

Olga
@Zenek Wyrwidab

Jednego nawet znam osobiście. Nie wypróżnia się w domowej toalecie ze względu na oszczędność i w trosce o nosy rodziny

Ktosssss

Jakie szkolenia?to jest tak śmieszne że aż nie prawdziwe...szkolenia to masz w porządnej firmie...tu jest tylko jedno...tyraj i milcz a i tak podwyżki nie dostaniesz choćby nie wiem co... :)

@Ktosssss

A co w przypadku gdy ktoś jednak nie ogarnia co robić? Przeszkodzić jakoś chyba muszą?

Czy firma Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ktosssss

Nie licz na nic...tam podwyżek nie ma...od paru lat chodzimy i się prosimy i nic z tego nie ma...także jak chcesz na podwyżkę liczyć to lepiej zmień robotę albo tam nie pracuj...pozdro :)

myszka

Pracuje tutaj ponad 7lat. Czytając niektóre komentarze jestem w szoku, większość chyba tu parę miesięcy pracowała.. Atmosfera w pracy jest super, ludzie są świetni i bardzo pomocni. Jeśli ktoś pracuje solidnie, jest doceniany, można się postarać o dodatkowe kursy, szkolenia. Mamy ubezpieczenia medyczne - można dopisać rodzinę. Co do samych zarządzających - nie ma ideałów, w żadnej pracy, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja nie narzekam. Ci co narzekali droga wolna - pracę zawsze można zmienić, nikt na siłę tu nie trzyma ;) A z tego co wiem mamy wielu pracowników z bardzo długim stażem więc te Wasze opinie nie do końca są adekwatne do tego co się dzieje w firmie. Pozdrawiam serdecznie :-)

maja
@myszka

A mogłabyś podać jakie są szkolenia i kursy proponowane w tej firmie? A jak są doceniani solidni pracownicy?

Xyz
@myszka

Jakie szkolenia?! Czy ja dobrze słyszę? W życiu nie słyszałem o żadnych szkoleniach. Ciągle w tym samym miejscu, bez ŻADNYCH, ale to ŻADNYCH propozycji awansu, czy też szkolenia/rozwoju. Co z tego że robisz swoje, pracujesz solidnie, nikt na Ciebie nie narzeka, robisz nawet więcej... Jak nikt ci za to nic nie daje...

@maja

Wszystko zależne od tego w czym dany pracownik chciałby/potrzebuje się podszkolić, np. szkolenia graficzne, językowe itp.

Justyna
@myszka

po jakim czasie mozna liczyc na wyslanie na takie szkolenie, bardzo trzeba o to prosic czy pracodawca widzac jakies braki sam to proponuje?

@Justyna

@justyna nie wiem jak jest u innych bo nie dopytuję. W moim przypadku, poszłam zapytałam i od razu otrzymałam zgodę :)

@myszka

A no to sensownie brzmi... A po zrobieniu szkolenia są jakieś podwyżki czy wynagrodzenie się nie zmienia?

@Monika

Jeśli będziesz dobrze wykonywać swoje obowiązki to napewno :)

Lidia
@myszka

Przypuszczasz czy z autopsji wiesz że tak będzie? :)

margaryna

ten magazynier gruby z klatki wykorzystuje ludzi kompletnie nic nie robi i obgaduje wszystkich czemu on taki jest?

Tymon

Ale to jest forum dla ludzi pracujących w firmie żeby mogli podzielić się opinią o pracy.

Lasstor

Zakupilem wtyczki 230v z tej firmy, chinskie (chyba) zrobione na sztuke. Bolce sie urywaja przy pierwszym zakrecaniu srubek, nie mowiac juz o tak dobreconych srubach ze trzeba wspomagac sie kleszczami aby je odkrecic. Ogolnie produkt malo bezpieczny do uzytkowania. Dziwie sie ze jeszcze mozna takie badziewie sprzedawac.

Olmo
@Lasstor

Mam kabel chyba z Leroy czy z Casty tej firmy. Po pięciu latach się przepalił, podczas gdy inny dwudziestoletni (chyba niemiecki) działa bez zarzutu, nawet trudniej go poharatać kosiarką. A ten się przepalił tak szybko. Jak dziś nie szanuje się nie tyle klienta co środowisko naturalne!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski? Ktoś coś?

Ktoś

Nie ma tu systemu 12/12

Handlowiec

W dziale handlowym odpowiadając za sprzedaż, marketing, fakturowanie i reklamacje stawką na rękę jest 2200. Po 4 latach można się starać o podwyżkę na 3000.

Krk
@Handlowiec

Panie handlowiec,???Ciekawe, że będąc handlowcem aktywnym(wyrabiającym plan sprzedaży i reklamy terenowej, a tu mowa o pensji podstawowej plus dieta plus system niestety indywidualnego premiowania, do dyspozycji telefon, laptop, samochód ) potrafi Pan/i jeszcze fakturować, wystawiać dofakturowania, korekty, noty księgowe, działać w dziale reklamacji i marketingu, a kto pracuje w księgowości? Czyżby Pan/i. Niesamowite zjawisko. 2200 to chyba dla tych co siedzą i zamówienia wprowadzają, ale wybrani mają lepiej...

a777
@Handlowiec

Proponuję nieco odwagi,i zmienić pracodawcę na tego rozwijającego/inwestującego/dynamicznego.Czas się powoli kończy.

Beata

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania?

Karol

Praca nudna, bardzo monotonna i słabo opłacalna. Osoby pracujące a szczególnie palące papierosy to niezwykle plotkary. Obrobią (usunięte przez administratora)każdemu. Jednak w całej firmie są ludzie ciekawi oraz pomocni, są też fałszywi. Nie polecam!

Henry

Szkoda, że nikt ostatnio nie korzystał z forum. Uwagi klientów są zamieszczone na niewłaściwym forum!

Irek

Słyszałem, że to super pracodawca a i na forum widzę też chwalicie firmę.

Artek
@Irek

Żartujesz największe dziadostwo jakie spotkałem , (usunięte przez administratora)

Gość 123

A jak zarobki?

Sting

Jak ktoś chce trochę popracować to ok ale umowy stałej nie dostanie .Kierownik magazynu szkoda gadać Strasznie nie przyjemny lepiej do niego nie podchodzić bo odrazu mu źle. Czasami trzeba wyczarować towar.Najlepiej żeby było 15 wz na jednego chłopa i zrobić to w godz.

Zostaw merytoryczną opinię o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski - Zielonki

• Jak się pracuje w Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski?

Zobacz opinie na temat firmy Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski?

Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski