Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

Zielonki

Opinie o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski

Gość 123

A jak zarobki?

Sting

Jak ktoś chce trochę popracować to ok ale umowy stałej nie dostanie .Kierownik magazynu szkoda gadać Strasznie nie przyjemny lepiej do niego nie podchodzić bo odrazu mu źle. Czasami trzeba wyczarować towar.Najlepiej żeby było 15 wz na jednego chłopa i zrobić to w godz.

asd

Jak to teraz wygląda w Wieliczce? Pamiętam że w Zielonkach była bardzo dobra atmosfera, nigdy tak dobrze mi się nie pracowało jak tam. Przede wszystkim pozdrawiam Wiesława i Mariusza.

sssolewap33221
@asd 06.02.2017 23:27

Atmosfera jest nadal świetna, ludzie z uśmiechem podchodzą do wszystkiego. Jednak sposób zarządzania magazynem mógłby być o wiele lepszy oraz sprzęt do pracy. Niekiedy bardzo odczuwalna jest mała ilość wózków widłowych i elektrycznych, ale tak to jest jak się skąpi na wszystkim. Nie wspominając o wagach na "magazynie" u chłopaków, z tym to jest porażka. Poza tym, niektórym z kierownictwa brakuje kultury i dobrego wychowania :)

eksworker

Widać po opinii powyżej że nic się nie zmieniło od czasu jak zwinęli biznes w Zielonkach i przenieśli się do Wieliczki zostawiając miejsce już chyba tylko na squat w rozpadającym się budynku po magazynach, a przede wszystkim zostawiając część ówczesnych pracowników na przysłowiowym lodzie :)

XXX

Praca w której 90% nic się nie robi. Niby bajka, a można oszaleć. Kierownik magazynu to straszny sztywniak i nerwus, zachowuje się jakby połknął kij od miotły. Ciągłe oczekiwania na dostawę z Chin jest straszne, a ludzie z produkcji się tego boją, bo mają mniej do roboty. Ogólnie króluje tam czepianie się o wszystko. Brak jakiegokolwiek systemu zarządzania magazynami, pan prezes skąpi na dobrym sprzęcie do pracy. Atmosfera super! Ludzie pozytywni, uśmiechnięci, zawsze służą pomocą. Jedynie kierownictwo to porażka... nawet na "dzień dobry" nie odpowiedzą.

Hubert

Odpowiednie osoby zostaly poinformowane o tym poscie. :)

Jarząb

Pracuje na produkcji, nie ma mnie wogóle i dostaje za to kase. A jak przyjde to poimprezuje z kolegami

Michał

Praca w porządku przychodzisz i pakujesz potem etapami człowiek się wtapia w sfery firmy, poznaje ludzi różne przedłużacze, elementy, troche produkcji. Atmosfera jest wielkim atutem firmy w Krakowie obecnie chyba nawet i wieliczka lecz jaki jest sens pracować? Ludzie przychodzą i pracują po 1,2 lata i mają idetyczną stawkę Ci którzy przyszli wczoraj :)

Zostaw opinię o Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski - Zielonki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgotech Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy Znamirowski