Dorian Ewa Wysocka

Wołomin

Opinie o Dorian Ewa Wysocka

pracowałemtam

Katastrofa, firmę omijać szerokim łukiem. Mobbing,mobbing i jeszcze raz mobbing. Zero szacunku dla pracownika. Że jeszcze tam nie było inspekcji pracy.....

alfred

firma fajnie wyglada ale tylko na zewnatrz od srodka firma marna tylko sie wymaga nic nie daje, wynagrodzenie najnizsza krajowa + premia max 3-4 razy w roku. praca po 10h i brak płacenia za nadgodziny, nikogo nie interesuje kto o ktorej wychodzi masz zostac i tyle. spory mobing i duza rotacja zespołem. nikogo nie interesuje ze nie ma sie uprawnien np na wozki widłowe masz jezdzic i tyle BHP to dla nich tylko napis nic wiecej szkolen nie ma tak samo jak i premi. mobing patrzenie na rece czepianie sie ciagła kontrola

brunon

Ciekawe mają ogłoszenie o pracę na stronie... Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków, żenujące, najniższa krajowa na umowie a premia zależna od nastroju(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dorian Ewa Wysocka - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorian Ewa Wysocka