Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Spirex Spółka z o.o.

Jagatowo

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Spirex Spółka z o.o.

stefan1

Dokładnie firma krzak,oszczędzają dosłownie na wszystkim a najbardziej na sprzęcie,tam pracują (usunięte przez administratora)za najniższą krajową.Tragedia że takie firmy w ogóle funkcjonują

tragedia

Odradzam nawet myslenia o tej marnej firmie "krzak" szkoda waszej uwagi, chyba że kochacie wyzysk i prace za najniższą krajową.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Spirex Spółka z o.o. - Jagatowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Spirex Spółka z o.o.