Cięcina

Opinie o Marta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Ścigany

Astra

Jak macie tam robić to lepiej iść do Hutchinsona w Żywcu. Przynajmniej będziecie mieli czas dla siebie i zarobicie więcej

Vlad

як ви зазвичай не починаєте платити вбити його, як собаку

Piorek

On i Kinsler to jakieś nieporozumienie.Chwycili te światłowody a to totalna porażka.Chłopy nie wiedzą co robią.Kinsler wcześniej sprzedawca,tera elektryk.To jest komedia. omijać z daleka to firme.Dobrze że uciekłem na czas.

Endriu
@Piorek 03.10.2016 02:13

HaHaHa .Ja tesz sie niedługo zwalniam.Mam doś.

Krzysztof S.

Najwększa jest mała wsza ! z Cięciny.Jak można brać sie za światłowody nie mając o tym zielonego pojęcia.

Sanczo

Szkoda pisać.Przestrzegajcie się przed tą pracą.Jedynie kto tam teraz pracuje to same żule i menele.1600 zł za miesiąc pracy.Śmiech na sali.

Barti

(usunięte przez administratora) Wszystko i na temat.Kto się zgadza???

Adam

Pieniądze dostaniesz tego 15-stego,ale nim je dostaniesz to musisz dwie godziny wysłuchać ile to strat narobiłeś,ile szkody na konto firmy,za dużo wyrobiłeś kabla,za dużo spaliłeś paliwa w aucie lub popsułeś auto itd.itd.Jak już wszystkiego wysłuchasz i poczujesz się tak zdołowany ze rzeczywiście uwierzysz w to wszystko to nawet zaakceptujesz te parę groszy nie wiadomo skąd i nie wiadomo za ile godzin .W tej firmie nie dorobisz się niczego.Będziesz robił po 16 godzin a szef dalej będzie gadał,że mało zrobione,mało efektownej roboty i z roboty nie ma nic a nawet dokłada do każdej budowy i narobiłeś tyle min że 10 lat będzie musiał po tobie poprawiać.Jak chcesz być nieudolnikiem życiowym i lubisz gdy cię ktoś ciągle poniża to jak najbardziej polecam.

Grzesiek

W tej firmie pracują dłużej tylko emeryci lub młodzi ludzie po szkole którzy chcą zdobyć doświadczenie własnym kosztem,pozwalający się wykorzystywać do ciężkiej pracy i nadgodzin za marne pieniądze.

Zostaw opinię o Marta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Ścigany - Cięcina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Ścigany