Luk - Connect Łukasz Meyer

Luzino

Opinie o Luk - Connect Łukasz Meyer

Nie wiem kto pisze te komenatrze, chyba Ci pracownicy , którzy jadąc na daną budowę myśleli, że tam się leży i nic nie robi.. Absurd kompletny! Nawet nie wiem, jak można wypisywać takie głupoty. Firma na rynku działa od wielu lat, i większość pracowników jest od początku, więc jakim cudem pracowali by przez tyle lat bez wynagrodzenia? Jeżeli ktoś jest tak świetnie poinformowany to proszę się podpisać a nie anonimowo pisać takie bzdury.

O właścicielu

Ten człowiek jest niepoważny, a firma niewypłacalna.

Dobra rada

Nie polecam!!!Dla swojego dobra omijaj tą firmę z daleka,firma bez przyszłości o ile można nazwać to firmą... Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Luk - Connect Łukasz Meyer - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luk - Connect Łukasz Meyer