Opinie o Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks w Rudawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks w Rudawa

Rafał Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie dość że zwodził mnie z umową to jeszcze nie wypłacili moich zarobionych pieniędzy. Tra ge dia

Oj nie polecam Nowy wpis

Ta pseudofirma jeszcze nie upadła? Nie polecam nikomu pracy w tym kołchozie. Bronek ma gdzieś pracowników - brak umowy, wypłata weedług widzimisię. Nie jesteś pewien swojej wypłaty - możesz nie tylko nie dostać premii, ale też zostanie Ci obcięta pensja.

XxX

Również nie polecam nikomu. Pracownik z najdłuższym stażem to ROK, tak ROK w prawie 30 letniej firmie i to pracownik, który chce po prostu dorobić już do emerytury i tylko obsługuje minikoparkę. Praca opiera się głównie na kopaniu w ziemi, kładzeniu arota i wciągania kabli, powszechne błoto i warunki zależne od pogody za 2500 na rękę ,,na start". Pracodawca niby wyrozumiały, ale nie potrafi zrozumieć, że ktoś mógł się rozchorować i nazywa pracownika alkoholikiem, który zapił, pomimo, że nie pije. Praca miała być od 7, okazało się, że od 6. To coś już dawno powinno upaść, bo nawet nie ma prawa nazywać się firmą. Zdecydowanie odradzam.

XxX
@XxX

Zapomniałem dodać, że Bronek zaczął wymyślać, że cały czas grałem na telefonie, podczas gdy nie mam ani jednej gry na telefonie, śmiech na sali. I jeszcze jego próby szukania wsparcia w pracownikach typu: ,,prawda, że grał na telefonie?" ???? Naprawdę ten gość jest śmieszny i żałosny zarazem. To coś powinno upaść a bronka zatrudnić do zbierania (usunięte przez administratora) może nabrałby trochę pokory. Serio, nie polecam przekonywać się na własnej skórze, szkoda czasu ;)

Wiem 10
@XxX

Polecam jak ktoś chce taplać się w błocie , i pracować z łopatą 90% dniówki Bronek jak coś chce to do serca przytul, a jak coś od niego,to sami pomocnicy i nieroby i(usunięte przez administratora) , premia? .. premią nazywa wypłatę i masz się cieszyć że wogule płaci , a jak coś się nie zgadza to znaczy że uciekłeś samowolnie z pracy. (usunięte przez administratora)

Halina
@Wiem 10

często sa te sytuacje z wypłatą że coś się w niej nie zgadza i szef coś z niej odcina?

Helena
@Wiem 10

a ta praca z łopatą to taka ciężka? świeże powietrze, słoneczko...

Pawel
@Halina

Co miesiąc

Halina
@Pawel

jak pracodawca tłumaczy tą sytuację? rozumiem ze raz na jakis czas zawsze się może zdarzyć ale tak miesiąc w miesiąc?

@Halina

tłumaczenia prezesa nic nie umiecie nic wam sie nie chce materjały sa drogie

@Helena

błoto po pas słonce swieci deszcz pada nie ma zmiłuj sie trzeba robic bo mu mało

Teresa
@xxx

No może zbędny ten tekst z nie umieniem niczego, ale co sam sądzisz o cenach materiałów. Chyba podskoczyły ostro, co nie? To niestety może wpływać negatywnie na to wszystko...

Pawel Nowy wpis
@Teresa

Tereniu to na co czekasz Bronisław potrzebuje idź przekonasz się sama jaki to pracodawca

Teresa Nowy wpis
@Pawel

Pawełku, na tyle silny sarkazm mi tu okazałeś, że naprawdę szczerze nie chciałabym chyba. ;) Chociaż widzę, że Ty wcale się na jego temat nie wypowiadałeś. Nie masz zdania?

Urszula

W internecie jest stare ogłoszenie na elektryka / elektromontera z 2017 roku i stawka podana to do 16 złotych. Napiszecie czy teraz płaci za godzinę i ile ??

@Urszula

płaci jak w szwajcarskim banku wszystko pewne

Aplikowałeś do firmy Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Anonymys

Nie polecam nikomu. Nie mówcie o premiach bo nie ma ich nie zależnie od tego jak się wykazujesz.. Bronek jeździ po robotach, zgrywa wielkiego biznesmena a w rezultacie tylko przeszkadza w pracy i swoim zachowaniem zniechęca do pracy.. Firma istniejąca prawie 30 lat i wypisująca bzdety na swojej stronie internetowej o wykwalifikowanej kadrze pracowników to po prostu żenada.. Ludzie zmieniają się w tej firmie pszczoły w ulu.. Ale to wszystko świadczy tylko i wyłącznie o firmie bo jak przez tyle lat nie potrafi mieć solidnej ekipy pracowników to ewidentnie z Bronkiem jest nie halo.. Brak słów po prostu.. Kategorycznie odradzam!!! Omijać z daleka!!!

wiem3

Praca odpowiedzialna, zarobki adekwatne do umiejętności, premie również zależą od chęci, umowa i wyposazenie osobiste dostałem od razu, praca dobra na początek

@wiem3

Premie? Nie wiem gdzie. Z stwierdzeniem że zarobki są adekwatne do umiejętności to bym polemizowalbym. Jest takie coś jak najniższa krajowa i chcąc nie chcąc trzeba jej przestrzegać. A nie tak jak ludzie piszą w poprzednich postach że stawka się zmienia.

@Brakgodnosci

Na premię trzeba zasłużyć, być na czas, chcieć pracować, starać się...nie jest to odgórny obowiązek każdego pracodawcy przecież. Przy zaangażowaniu stawki są dużo wyższe niż najniższa krajowa.

A
@wiem 5

Dużo wyższe KEK. Widać, że to pisze Albo Bronek, albo ktoś z jego najbliższego otoczenia.

Co ja czytam
@A

@A może jeszcze więcej kont stworzą, żeby ukryć te negatywne komentarze? Co za ludzie. Że też ktokolwiek chce u nich pracować. Ktoś powinien się nimi zainteresować...

wiem 4

Operator koparki jest tam po prostu pomocnikiem który głownie stoi na łopacie, stawki niskie, praca do póki sił wystarczy, niezależnie od warunków atmosferycznych, brak posiłku regeneracyjnego, nie płacone za nadgodziny, brak szkolenia BHP i stanowiskowego, obowiązkowo własne ubranie robocze na początek bo szef da coś wyrywkowo po kilku dniach, szef jeździ na roboty od każdego wymaga umiejętności elektryka z kilkuletnim stażem i wrzeszczy jak coś jest nie po jego myśli. Nikomu nie polecam się tam zatrudnić

Honorata
@wiem 4

Wiele napisałeś o pracy w Elektroneks Zakład Usług Energetycznych Bronisław Urbanik. Dawno pracowałeś w tym miejscu? Jak odbywa się praca - czy są określone jakieś godziny? Piszesz, że "praca dopóki sił wystarczy" - ale kto decyduje o tym, ile jest godzin do przepracowania w ciągu dnia/tygodnia?

@Honorata

Oczywiście, że są odgórnie ustalone normalne 8-godzinne dniówki, czasem nawet krótsze. Mimo to koledzy potrafią sami z siebie jechać 2 godziny wcześniej do domu, nie informując o tym, a później pytają się czy dostaną nadgodziny jak tylko zostaną 30min więcej...kij ma dwa końce drodzy koledzy..

A
@wiem 5

Tyś widział odgórnie ustalone. Praca w upale, deszczu, chłodzie itd. Zero zainteresowania właściciela czy robisz jedną godzinę czy 12. Praca trwała dopóki coś nie zostało zrobione. Zdarzały się zmiany od 6-7 nawet do 12-13. Oczywiście, dowiadywałeś się o tym po przyjeździe do pracy. Zero profesjonalizmu.

Co ja czytam
@A

Miałem się tam zgłosić do pracy, ale takie coś kompletnie nie zachęca! Masakra, kto normalny tam chciałby pracować..

Kostek

Czy mimo pandemii firma prowadzi normalnie działalność i są szanse na pracę?

Stefan

Nie macie dobrego zdania o firmie, miałem zamiar starać się o pracę ale teraz zastanowię się.

@Stefan

Ja bym się nie zastanawiał, tylko nie brał tej pracy! Szkoda zdrowia i życia dla wzbogacnia się starego Bronisława. Lepszą stawkę dostaniesz dosłownie wszędzie, nie będąc zmuszany do pracy w takich warunkach.

@Stefan

Najlepiej przekonać się samemu, zamiast czytać anonimowe fora. Jak znasz się na pracy to na pewno będziesz doceniony.

Bodzio

A ja myślę, że trzeba znać się na tej robocie a nie marudzić na forum. Pracujesz dobrze a jesteś doceniony!!!

lukasiewiczpawel42@gmail.com

Na wypłatę brakuj mi 500 zl plus dwa dni urlopu. Ludziami ora a on kase trzepie niezła daleko od rudawy szkoda zdrowia a zapytajcie o premie kwartalna to wam powie ze nic nie umiecie

@lukasiewiczpawel42@gmail.com

Stary Janusz który myśli tylko o swoim interesie i zeruje na innych ludziach. Tylko ludzie z wioch będą tam pracować, nikogo innego nie przekona swoimi warunkami.

lukasiewiczpawel42@gmail.com

(usunięte przez administratora) izlodziej. Daleko od Rudawy

wiem2

Jedna z najgorszych prac w jakich można pracować. Brak szkolenia BHP, stanowiskowego; na umowę nie można się doczekać. Stawki za godzinę są zmieniane w zależności od widzimisię szefa od 7 do 10 zł (ma zeszycik w którym zapisuje na ile się zasłużyło danego dnia). Karygodne, nie polecam nikomu.

wiem

bardzo marne zarobki, a praca odpowiedzialna i niebezpieczna

Zostaw merytoryczną opinię o Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks - Rudawa

• Jak się pracuje w Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks?

Zobacz opinie na temat firmy Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bronisław Urbanik Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Elektroneks
  • Osiedlowa 15