Beraten T.M.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Beraten T.M.

Criss

Fatalna firma odradzam każdemu !! Szef typowy kombinator, niesłowny i problematyczny, aczkolwiek dość lękliwy chyba komuś kiedyś nerwy puściły i było KO nie dziwie się. Już sama rozmowa telefoniczna z Sebixem wprawia o wkur.... i jeszcze ten głos "ciepły" Ze wszystkim są spóźnienia i o wszystko trzeba się prosić a i tak są problemy także NIE POLECAM absolutnie. UNIKAC !

52cm

Jedyne co mogę powiedzieć to Wielkie dno !!! Radzę darować sobie tą firmę no chyba że chcecie pracować za marny grosz!

Rzecznik praw obywatelskich

Firma zarabia na ludzkim nieszczęściu.Przyjmują osoby, na których zarabiają krocie by później bez powodu ich zwolnić. Potem przyjmują następnych i tak w kółko . Patologia i jedne wielkie oszustwo !

junta

firma na pewno w reklamie i merchandisingu nie jest amatorem

niggga

amatorzy...

Słowa kojarzące się z Beraten T.M. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Beraten T.M.: Najbardziej nie podobało mi się w Beraten T.M.:

Zostaw opinię o Beraten T.M. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beraten T.M.