Opinie o Beraten T.M. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Beraten T.M.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Beraten T.M. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beraten T.M. w Dąbrowa Górnicza

Tymoteusz

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!!

Memo
@Tymoteusz

Absolutnie omijaj szerokim łukiem i czytaj komentarze chcesz to idź ale potem nie płacz!

Bzyk
@Memo

Ja pracuje i jestem zadowolony od 2 lat. Są problemy jak wszędzie ale nie jest zle jak sie chce to sie i zarobi

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Beraten T.M. uległy zmianie?

Schwarz

Robiłem jako przedstawiciel w srot Chorzów to 2500 netto było wtedy na rękę plus 200 zł tyg na paliwo lpg oczywiście znając tego kombinatorka szefa teraz pewnie daje max 2000 hah a tymczasem ja mam się bardzo dobrze i nie pozdrawiam cwaniaków chyba że środkowym paluchem :)

Anita

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę postępowania?

Ark

(usunięte przez administratora) za stówkę .... z daleka z taką firmą, bez sanepidu pracujesz miesiąc dwa... później kupujesz jogurt dla dziecka w sklepie, a gość jest chory.. :) co to za żart i pośredniak bez kasy i ubioru, przyjdź w sandałach i pracuj w magazynie :) klapki i dres w SOT to standart, gdzie BHP, Sanepid? Z daleka trzymać się od SOT i agencji BERATEN !!!!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beraten T.M., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Ark

(usunięte przez administratora) mówiła Pani że firma słabiutka i sto PLN wysyła cały miesiąc, szef dzwonił ponad 2 tygodnie temu i mówił że wysyła pieniążki..... Pani mówiła że 10 sierpnia i co? dla zasady piszę do sanepidu, PIP, US itd. Można okraść w Polsce na 100 PLN to kara będzie *10. Jesteście mi winni za buty robocze i ubranie, które zostawiłem w SOT 200 PLN. Koniec pustej rozmowy.... żegnam

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Wojtek

Witam. Niestety muszę Was ostrzec pracowałem jako magazynier przez tą firmę w SOT o. Kraków. Obiecują umowę o pracę od drugiego miesiąca po czym nie realizują tej obietnicy, nawet kilka miesięcy wg. relacji także innych pracowników. Jak również wypłaty różnią się od tego co obiecywali. Nie mówiąc o tym że jak rezygnujesz to dostaniesz minimalną śmieszną kwotę więc lepiej nie rezygnuj uczciwie przed 10tym. (Ja za 3 tyg dostałem trochę ponad 1000zł) powiedzieli że zrezygnowałem i premia się nie należy. Szczerze odradzam

Płacą na czas. Umowa jest . Warunki w miarę dobre

Criss

Fatalna firma odradzam każdemu !! Szef typowy kombinator, niesłowny i problematyczny, aczkolwiek dość lękliwy chyba komuś kiedyś nerwy puściły i było KO nie dziwie się. Już sama rozmowa telefoniczna z Sebixem wprawia o wkur.... i jeszcze ten głos "ciepły" Ze wszystkim są spóźnienia i o wszystko trzeba się prosić a i tak są problemy także NIE POLECAM absolutnie. UNIKAC !

52cm

Jedyne co mogę powiedzieć to Wielkie dno !!! Radzę darować sobie tą firmę no chyba że chcecie pracować za marny grosz!

Rzecznik praw obywatelskich

Firma zarabia na ludzkim nieszczęściu.Przyjmują osoby, na których zarabiają krocie by później bez powodu ich zwolnić. Potem przyjmują następnych i tak w kółko . Patologia i jedne wielkie oszustwo !

junta

firma na pewno w reklamie i merchandisingu nie jest amatorem

niggga

amatorzy...

Słowa kojarzące się z Beraten T.M. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Beraten T.M.: Najbardziej nie podobało mi się w Beraten T.M.:

Zostaw merytoryczną opinię o Beraten T.M. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Beraten T.M.?

Zobacz opinie na temat firmy Beraten T.M. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Beraten T.M.
2.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 35
    41-300 Dąbrowa Górnicza