Electraplan Smt Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Electraplan Smt Sp. z o.o.

andrzejjanusz

Nie polecam, nerwowo za bardzo! Nieprzyjemne odzywki do pracowników. Mimo jakiś tam pieniędzy, szkoda czasu. Na początku miło i przyjemnie ale po pewnym czasie okazuje się odwrotnie. Warto poszukać czegoś innego.

abc

No niestety zgadzam się w pełni z przedmówcą. Na pierwszy rzut oka - milutko i słodziutko. Jak już właścicielka przestaje udawać miłą, zaczyna wrzeszczeć na pracowników, wymyślać im (!!!) i stresować tak że na jej widok wszystkim się ręce trzęsą. Ale za to kasa naprawdę niezła jak na Piaseczno. Dało się to wytrzymać jakiś czas, ale zdrowie psychiczne i wrzody okazały się jednak ważniejsze od kasy. nie polecam.

jjj

poza tym że pracodawcy stosują mobbing to wszystko jest super

Zostaw opinię o Electraplan Smt Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electraplan Smt Sp. z o.o.