Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma w Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma
4 5 17 5 1
Klem Nowy wpis
 Rekomendacja

Jak najbardziej ok, słyszałem już wcześniej pozytywne opinie o firmie i jedynie mogę się dołączyć, ponieważ absolutny brak zastrzeżeń z mojej strony zarówno co do samej pracy jak i tego jak traktują pracownika.

Wojtek Nowy wpis
 Rekomendacja

Na pewno dobre stosunki z szefostwem i przyjazna atmosfera na miejscu pracy, za te dwa aspekty mogę ręczyć.

Agnieszka Nowy wpis

Jakie są plusy i minusy pracy w tej firmie?

Magic Nowy wpis

Zdecydowanie polecam, fajna robota :D

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy jest możliwość w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma pracy na część etatu?

Z

Polecam bez wahania.

Mark
 Rekomendacja

Firma ciągle się rozwija, nigdy nie miałem poczucia że stoimy w miejscu bez perspektyw na przyszłość, jak najbardziej warto się trzymać.

Roof

Czy posiada ktoś aktualne informacje o pracy w tej firmie? Czy atmosfera uległa poprawie?

God of War
 Rekomendacja

Wow, wchodzę a tu 1/5, serio? Jako pracownik byłem traktowany dobrze, lubiłem tę robotę i ludzi z którymi pracowałem. Z wypłatą nigdy nie było obsuwy. Generalnie bez zastrzeżeń? Może miałem szczęście czy coś, ale tak to wyglądało z mojej perspektywy (kilkuletniej).

Paweł

@kikimusampa a skąd masz takie informacje? Jesteś pracownikiem Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud? Jeżeli tak, to napisz nam proszę coś więcej o tym, jak aktualnie wyglądają w tej firmie warunki zatrudnienia. Dawno nikt nie podejmował tego tematu, a dla osób, które poszukują pracy, takie informacje będą istotne.

TakNie

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Tak6Nie

kikimusampa
@Administrator

Z tego co slyszalem to najstarsi stażem ludzi i najbardziej doswidczeni odchodzą z firmy.Ciezkie czasy czeka firme bez takich ludzi.Powod odejść jeden.PIENIADZE!!!

Tak4Nie
wolny

Mialem nieprzyjemnmosc pracowac w tym zakladzie"karnym" Aelbud.Ogolnie masakra,magazynierzy lenie smierdzace,najwaniejsze dla nich sa dziki,wlascicielzero szacunku dla ludzi,reaktuje ich jak smieci.Wyplaty zenujaco niskie,zero prem,izero socjalu,nawet na pranie zal mu pare zlotych dac.Jego syn ten starszy prymitywny cwaniak i nierob.Moze mlodszy synwyrosnie na czlowieka.Nie polecam tej firmy nawet wrogwi.Strzezcie sie go. Omijajcie jak najdalej.Pzdrawiam normalnych bo paru tam takich jestSzkoda mi Was bardzo.

Tak26Nie

zerdo

omijajcie ten zaklad szerokim lukiem prosze was nigdy ale przenigdy nie odwiedzajcie a w szczegolnosci nie pracujcie tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak20Nie

kiki

W ogole nie docenia pracownikow,grosze placi za nadgodziny,(usunięte przez administratora).pracowalem tam i nigdy wiecej,zero premii,zero 50za nadgodziny,na swieta nic,nawet nie potrafi zlozyc zyczen,smiech na sali!!!!ogolnie masakra.Tam niema.pytania czy mozesz przyjsc w sobote??? tylko musisz.

Tak20Nie

XXXXXXX

Silna kadra inżynierska jaką dysponujecie jest gorsza od zwyklych pracowników.Parę razy z nimi pracowałem i szkoda gadać na temat tych inżynierów.

Tak19Nie

obiektywny

Kim jesteś że tak pozytywnie oceniasz atelbud { córką czy kochanką szefa}

Tak23Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie