Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma

Bydgoszcz

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma

wolny

Mialem nieprzyjemnmosc pracowac w tym zakladzie"karnym" Aelbud.Ogolnie masakra,magazynierzy lenie smierdzace,najwaniejsze dla nich sa dziki,wlascicielzero szacunku dla ludzi,reaktuje ich jak smieci.Wyplaty zenujaco niskie,zero prem,izero socjalu,nawet na pranie zal mu pare zlotych dac.Jego syn ten starszy prymitywny cwaniak i nierob.Moze mlodszy synwyrosnie na czlowieka.Nie polecam tej firmy nawet wrogwi.Strzezcie sie go. Omijajcie jak najdalej.Pzdrawiam normalnych bo paru tam takich jestSzkoda mi Was bardzo.

zerdo

omijajcie ten zaklad szerokim lukiem prosze was nigdy ale przenigdy nie odwiedzajcie a w szczegolnosci nie pracujcie tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiki

W ogole nie docenia pracownikow,grosze placi za nadgodziny,(usunięte przez administratora).pracowalem tam i nigdy wiecej,zero premii,zero 50za nadgodziny,na swieta nic,nawet nie potrafi zlozyc zyczen,smiech na sali!!!!ogolnie masakra.Tam niema.pytania czy mozesz przyjsc w sobote??? tylko musisz.

XXXXXXX

Silna kadra inżynierska jaką dysponujecie jest gorsza od zwyklych pracowników.Parę razy z nimi pracowałem i szkoda gadać na temat tych inżynierów.

obiektywny

Kim jesteś że tak pozytywnie oceniasz atelbud { córką czy kochanką szefa}

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atelbud Andrzej Tyma