Mikaplast Joanna Dorsch

Koronowo

Opinie o Mikaplast Joanna Dorsch

niezadowolona

Dno i wodorosty!Nie polecam Mikaplast , nic z tej firmy nie zamówię. Przyjechali wymierzyć okno zachowywali się karygodnie, żadnej fachowości , zachowanie panów i teksty jak z taniego filmu np. " okno po co pani okno?/ , przecież jest , " moskitiera po co ? przecież tu nie ma much!? itd , 10 min rozmowy a ocena poszła w świat. zapytałam kiedy mniej więcej mogę się spodziewać montażu okna ( to był 1. października) odpowiedź otrzymałam :"24 grudnia- pasuje?" i tu głupi śmiech.

MARION

ZDECYDOWANIE POLECAM , PANI DORADZA ODNOŚNIE ZAMÓWIENIA, ZWRACA UWAGĘ NA TO, O CZYM MY NAWET NIE MYŚLELIŚMY. STARANNA I SPRAWNA PRACA MONTAŻYSTOW , ZRESZTĄ BARDZO MIŁYCH I Z POCZUCIEM HUMORU. KORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY JUŻ TRZECI RAZ,

Piotrek

Nie polecam - mało konkurencyjne ceny, handlowiec (pani odbierająca telefony) mało zna się na rzeczy i jak ktoś posiada już jakaś wiedzę w temacie (bo zrobił np. research w internecie), odsyła zwykle do katalogów producentów. Marże mają bardzo wysokie jak na mieśinkę Koronowem zwaną więc radzę szukać gdzie indziej.

Zawa

Problem z naprawa rolet bedacych na reklamacji. Czekam na ich naprawienie prawie od półroku (wspomne ze jak raz wrocily w ciagu Tego okresu to po zamontowaniu I ich rozwinieciu okazalo ze nic nie zrobiono, a niedosc tego powstaly plany od smarow po paluchach.)

KLIENT

Pełne zadowolenie , stolarka dobrej jakości, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. P O L E C A M

ZADOWOLONY

FIRMA RZETELNA, FACHOWA I MIŁA OBSŁUGA, FACHOWCY BARDZO KOMPETENTNI I DOKŁADNI - GODNE POLECENIA

GOŚĆ

Najgorsza firma. (usunięte przez administratora). PROSZĘ NIC NIE KUPYWAĆ BO NIE PRZYJMUJĄ REKLAMACJI!!!!!

Zostaw opinię o Mikaplast Joanna Dorsch - Koronowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikaplast Joanna Dorsch