Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne

Poznań

Opinie o Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne

Mac

Ja tez tam pracowałem i wiele sie nauczyłem . Włascieel czasem sie wk.. ale za dobra prace potrafi docenic . no widziałem na warsztacie kilku asów z dwoma lewymi do roboty tacy to i krzywde innym pracownikom moga zrobic i szkło potłuc.

Beata
@Mac 06.07.2016, 06:40

Tak, potrafi docenić najniższą krajową i nie płaceniem Zusu

PIP

PIP powinien dobrze sprawdzić tę firmę, zero norm BHP spełnionych, lewe umowy, no i wieczne pomiatanie pracownikami

OLEEEE

Tez tam kiedyś pracowałem i wszystko co napisaliście jest prawda nikomu nie polecam tam isć.......tylko dla samobójców.

egon

Takiego chama jak właściciel tej firmy to ze świecą szukać.

Gość :P

Niestety ale muszę zgodzić się z przedmówcami: na warsztacie rotacja oszałamiająca- o czymś to świadczy. Umowy jak już są to najczęściej lewe, a sam szef to ekstremalny choleryk- wrzaski, krzyki, poniżanie (czasem nawet czymś rzucił). Jak ktoś jest masochistą i lubi takie ekstremalne warunki to polecam. W pracy biurowej to samo.

Zyta

Tak, też kiedyś tam pracowałam, ten pan straszeni poniżał ludzi

zdzislaw

Niestety kilka lat temu miałem nieprzyjemność pracowac w tej fimie. Na biurku były ptzygotowane fikcyje umowy zlecenie na wypadek kontroli PIP, na koniec nie distałem całęgo wynagrodzenia i jeszcze usłyszalem : wynocha!!!. Poniżanie czałowieka przez włsciciela było na porządku dziennym

Zostaw opinię o Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colour Glass Przedsiębiorstwo Techniczne