Opinie o Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j. w Piła

Renata Nowy wpis

Zgadzam się z Tobą Januszu, partacze, niesłowni. Wymienialiśmy okna w mieszkaniu, nie mało, bo 7 okien za jednym razem. Po roku, jeszcze właściwie przed końcem gwarancji pękła nam szyba w jednej części okna, pojechaliśmy zgłosić reklamację. Pan przyjął reklamację, ale stwierdził, że producent nie przyjmuje takiej reklamacji . Jeśli zgodzimy się to wymienią szybę , koszty pół na pół, zgodziliśmy się na to z mężem . Minął miesiąc nikt nie przyszedł sprawdzić jak wygląda szyba, pojechaliśmy do sklepu, mimo, że kilka razy dzwoniliśmy wcześniej, nawet była rozmowa z jednym z właścicielem sklepu , zapewniał, że ktoś się zjawi. Oczywiście był pan, zobaczył , no i słuch o nim zaginą. Jesteśmy już półtora miesiąca od pierwszej rozmowy, a szyba jak była pęknięta tak jest. Również nie polecam tej firmy.

janusz1a1 Nowy wpis

Nie polecam.Partacze, nieslowni,

Niezadowolony kient

Współpraca z tą firmą i podejście do klienta to jakieś nieporozumienie. W całym mieszkaniu wymieniliśmy drzwi i ościeżnice zamawiając u nich towar. Oczywiście zapewniali nas, że jakos jest znakomita, że są to pożądane drzwi, żadnych reklamacji, zapłaciliśmy nie mało. Po kilku miesiącach popsuły się pierwsze drzwi, później kolejne. Przychodziły 3 ekipy, które rzekomo montowaly, jedna zwalala winę na drugą, oczywiście na każdą ' ekipę' trzeba było czekać kilka tygodni. W pierwszym kwartale tego roku okazało się że nie mogę wejść do mieszkania ponieważ zamek się zepsuł i nie można było otworzyć drzwi. Kolejna reklamacja, bo drzwi trzeba było wyłamać ( na szczęście od razu zadzwonilismy do firmy aby przysłali swoich ludzi bo inaczej po gwarancji). oczywiście w sklepie wielce zdziwieni że taka sytuacja zaistniala. Przychodziły następne ekipy "ogladac". Z wielką łaską sklep kontaktował się z producentem oczywiście po witytach i ponaglaniu w sprawie. Sprawa ciągnęła się 7 miesięcy po niezliczonej ilości wizytni telefonów. Sklep miał obojętne podejście do nad, zwalal wine na wszystko inne tylko nie na to że sprzedał nam śmieć. W trakcie tego wszystkiego zdarzyło się mnóstwo sytuacji w ktorych patrzyliśmy tylko na to z niedowierzaniem, np przy wymianie wkładu firma ZAPOMNIAŁA zamówić listw, które były uszkodzone podczas włamania....i czekalismy kolejny miesiąc. W ostatnim etapie sami dzwonilismy do producenta z ponagleniem w sprawie bo przeszło to już wszelkie granice. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu , przy remoncie kolejnego mieszkania na pewno nie skorzystamy z ich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j. - Piła

Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j.
  • Kossaka 94
    64-920 Piła
  • NIP: 7642095750 KRS: 0000073187

Świat Drzwi I Okien Dariusz Wrzeszcz I Zbigniew Kucharczyk sp.j.