Forest Style Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Forest Style Polska Sp. z o.o.

Ludwig

Naprawde szkoda czasu, firma nie dba o pracownika i ma go za nic...ludzie tam nic nie znacza sa tylko kolejnym numerem.....duza rotacja pracownikow......nie polecam.

XxX

Szkoda czasu. Firma jest nieprofesjonalna. Zarządzana przez Francję nie mają pojęcia co chcieli by osiągnąć ani jak. Rozmowa kwalifikacyjne ( kilka( bez żadnego przekładu merytorycznego. Bardzo dlugo okres oczekiwania na jakiekolwiek informacje zwrotne.

qwerty

Firma wydaje się być profesjonalna i rzeczowa ale .... kandydaci do pracy chyba nie doczekają się żadnej odpowiedzi po przeprowadzonej rekrutacji. Szkoda, bo to daje do myślenia.

Zdarzały się Wam problemy z firmą Forest Style Polska Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Forest Style Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forest Style Polska Sp. z o.o.