Bartosz Sadłocha Przedsiebiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Ekobart

Adres: 18A lok. 4, 72-410 Gadom

NIP: 9860191990 REGON: 320517758

Bartosz Sadłocha Przedsiebiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Ekobart

Opinie o Bartosz Sadłocha Przedsiebiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Ekobart

Jak wygląda praca w firmie Ekobart Przedsiębiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Bartosz Sadłocha? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Bartosz Sadłocha Przedsiebiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Ekobart - Gadom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartosz Sadłocha Przedsiebiorstwo Ekologiczno-Rolno-Przemysłowe Ekobart