Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde

Reda

Opinie o Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde

Zawiedzeni!!!!!!

UNIKAĆ UNIKAĆ UNIKAĆ !!!! Pan Karol przemiły człowiek , dostępny , oddzwania na każdy telefon........ Do czasu az nie zapłacicie pierwszej raty ........ Kontakt sie rozluźnia ..... Ekipę natomiast ma wspaniała i przykro mi ze chłopaki musza pracowAc dla takiego człowieka. ( mam nadzieje ze już niepracują..) dom skonczyl 2014 przez pół roku walczyliśmy i poprawne dokończenie domu ale Pan Karol zapadł sie pod ziemie absolutnie ZERO kontaktu!!!!!!!!!!!! Wiec teraz walczę ze zle wystawionymi oknami , sufitem albsolutnie zle położonym i innymi mniejszymi lub większymi błędami !!!!! Także unikajcie jak możecie !!!!!! Pan Karol FEDDE jest absolutnie nie honorowym nie profesjonalnym i nie ludzkim człowiekiem.

Kaz

Firma stawiała mi dom kilka miesięcy,pod klucz.Jestem bardzo zadowolony i zdziwiony opinią wcześniej?Być może to pisze konkurencja.mam dom otynkowany,ocipelony,pokryty dachówką z instalacjmai,postawiony w 4 miesiące.Bardzo jestem zadowolony i w przeciwieństwie do wczesniejszego zdania,mam supoer materiały przy dobrej choć nie najtańszej cenie,certyfikaty i dom odebrany przez keirownika budowy.Kontakt z właścicielem i montażystami bez problemu.W razie czego służę zdjęciami domu,na dowód,że piszę prawdę.

Czarek
@Kaz 23.04.2016 16:29

Witam Panie KAZ czy mógłbym prosić o zdjęcia na maila? trashkwas@wp.pl Pozdrawiam.

Madzior

Byłem niestety klientem tego pana dom postawiony niezgodnie z projektem a to to okna inne wentylacja nie taka a to tynk w innym kolorze . Dom to zlepek najniższej jakości materiałów . Umowa obejmuje full opcje niestety daleko tej umowie do tego co ta firma postawiła. Teraz wiem że z oferty tego pana nie warto korzystać choćby nie wiem co obiecywał i tak postawi na swoim bo liczy się kasa nie jakość wykonania.

Lolo

Jestem klientem tego pana, nierzetelne firma, partacze i złodzieje, a przy tym cwaniaki. Wygrałem sprawę w sądzie i kasa i tak nie do odzyskania. Mam tylko nadzieje, ze ktoś w końcu dobierze się mu do dupska.

DOMKI

kto może niech unika tej firmy NIE POLECAM!!!!!!

Spec
@DOMKI 24.04.2013 11:45
kto może niech unika tej firmy NIE POLECAM!!!!!!

A to ciekawe bo ja pracuję w tej firmie od lat i szef nie ma nas w (usunięte przez administratora) ani klientów.Raz jest lepiej raz gorzej ale płaci i da sie z nim dogadać.(usunięte przez administratora)

zen

Pracowałem w tej firmie troche i nic specialnego. Szef tej firmy miał wszystko w dupie a najbardziej pracowników i klijentów. Pracownicy dostają pieniądze na raty a mało tego słyszałem że teraz nie dostają pensji już od dwóch miesięcy to skandal.A klijenci płacą jak za zboże a dostają materiał pożal się bożę. Dlatego kto może niech unika tej firmy a najbardziej ludzie którzy chcą się tam zatrudnić.

Zostaw opinię o Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedde Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Karol Fedde