Opinie o Roman Ponieważ Trafo w Wielki Łęck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Roman Ponieważ Trafo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Roman Ponieważ Trafo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roman Ponieważ Trafo w Wielki Łęck

Konektor 750V

Bezduszny prezes, nawet nie potrafi ludziom spojrzeć w oczy tylko zwalnia przez rozmowę telefoniczną, nie myśl o chorobowym bo odrazu będziesz spalony. Tak jak ktoś wyżej pisał - trzymać się z daleka

O chorobowym należy zapomnieć? Mój partner jest monterem i jak na razie z ciekawości tylko po firmach patrzę. Tutaj widziałam ,ze działalność trwa od 2008 r., czemu takie nastawienie występuje jak opisujecie? Są tu ludzie o dłuższym stażu może? partner ma 3-letne doświadczenie, chciałam się dowiedzieć ile miałby gwarantowane

Czy w Roman Ponieważ Trafo zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

2x 0.34 Nowy wpis

Zadaj sobie pytanie, czy chciałbyś/as tam pracować nie dość że z kilkoma nieudacznikami których prezes nie potrafi zwolnić to jeszcze martwiąc się czy nie zadzwoni i powie ze masz już nie przychodzić bo nie ma na tyle odwagi aby powiedziec osobiście w oczy. Smród rozniósł się na cały powiat i dalej przez to ilu ludziom zrobił nadzieję a później zwolnił. Firma raczej bez przyszłości dzięki takiemu traktowaniu ludzi

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Roman Ponieważ Trafo?

Konektor 750V

@Konektor 750V

Przez telefon, ale osobiście? Ciekawi mnie argumentacja. Do was w ogóle w tym roku kogoś szukali? Wiem, że w zeszłym monter był potrzebny, wtedy akurat przegapiłem tamtą ofertę. kiedyś właśnie się zastanawiałem co słychać, ale nikt niczego nie pisał. To teraz tym bardziej nie ma pracy, skoro o jakichś odejściach piszesz? To co się w firmie w kontekście pracy dzieje? Ilu monterów pracuje?

@Konektor 750V

Nie polecam pracy w tym zakładzie . Chociaż byś pracował dobrze to i tak nie liczy się dla niego to tylko czy dobrze się z nim rozmawia... Zwalnia z dnia na dzień a o chorobowym zapomnij.

Marta Nowy wpis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roman Ponieważ Trafo? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Goldensun

Niestety w firmie brak reakcji prezesa na zgłaszane problemy ze strony nieprzychylnych współpracowników, a ten mały zakrościały blondynek niech się ogarnie największa kanalia firmowa

Wtyczka
@Goldensun

Z tym zakrościałym to prawda, nieźle mu dopiekłeś/aś, ale chociaż tutaj niech wiedzą jakiego typu ludzi trzyma się w firmie, zamiast wyrzucić i dać kopa na rozpęd to siedzi taka kanalia i pracować nie daje w spokoju

NEO Tools
@Wtyczka

To prawda, prezes niestety też się zrobił niepoważny bawi się z hujkiem w kotka i myszkę, albo po prostu nie wie jak ten typek obrabia mu (usunięte przez administratora)za plecami, bawi się telefonem kiedy chce, jestem nową osoba, ale od początku mi się on nie podoba, lepiej żeby stamtąd znikł, zazdroszczę osobom na starej hali mają ciszę i spokoj, nikt ich nie denerwuje, nie patrzy się jak osoba z (usunięte przez administratora)

Qwerty

Zapieprzasz po 10h za marne grosze i wymagają od Ciebie dokładności co do 2-3 mm na wiązce nie wspominając o kilku przygłupach na produkcji którzy potrafią mocno uprzykrzać życie. Prezesie zrób coś z nimi!!

Agata
@Qwerty

To te 10 h trwa zmiana czy zostaje się na nadgodziny? A z tymi kolegami to może warto pogadać o tym, jak się zachowują?

A..

Trafo Żychlin wielkie (usunięte przez administratora) ,melina na drugiej zmianie dziś ledwo do domu się wychodziło hehehe a ich pensja smiszna więcej cewek wynoszę po 59 kg w tyg hahahah

@A..

O proszę jaki żartowniś się znalazł. ;p Tęsknisz za drugą zmianą, skoro tak ich wspominasz? Sam tu piłeś skoro to sugerujesz?

@A..

chyba nie to Trafo opisujesz

@No ja a kto ?

Dlaczego nie to? To jak Ty byś je opisał? Bo wygląda na to że albo jesteś pracownikiem, albo coś wiesz na ten temat to może warto też napisać, może masz odmienną opinie bo ta brzmi niezbyt pozytywnie..

No ja a kto ?

Praca wbrew pozorom nie jest łatwa i jednak monotonna ale atmosfera fajna , ludzie pomocni , tak samo jak szef i jeśli ktoś to ogarnie jest git. Ale jak ktoś szuka pracy dla leni .... to raczej nie to. Dokładność , sumienność i brak ''gestapo'' nad głową to jednak plusy . No i praca na 1 zmianę . Osobiście polecam ale mnie marudom i jęczydupom.

Quick
@No ja a kto ?

Się nauczysz twoje brak (usunięte przez administratora) gdy zaczną przychodzić reklamację z resztą już widać że nie ma takiej jakości jak jeszcze kilka miesięcy temu, wieczne gadanie, odwracanie się a robota może poczekać, brawo oby tak dalej, szkoda że prezes zajęty swoimi nowymi zabawkami zamiast przypilnować te najgorsze łachudry przez które cierpią solidni pracownicy.

gryF

donoszenie, robienie zdjęć przy paleniu papierosa. ... dupolizanie za stawkę biedronkową

@gryF

W biedrze zarabiają całkiem nieźle .

@No ja a kto ?

A to prawda, a ludzie nie wiedzą i gadają. Widzę po wpisach, że masz odmienne zdanie co do nich niż reszta. To może Ty podasz rzetelne stawki jakie tu są?

Cbr

Dobrze się zastanówcie nad decyzją podjęcia tam pracy

@Cbr

Chyba przed każdą decyzją odnośnie podjęcia się pracy warto mocno się zastanowić. ;p Ale czemu w przypadku tej firmy tak to podkreślasz?

@Sylwia

Właśnie

A..

Lotna tam kolo mostu po 23 jak trafi się wychodzi łowy dobre by miała ....nikt nie pilnuje inspekcji nima fajnie zapraszamy

Wojciech

Coś się zmieniło na przestrzeni lat w Trafo, czy nadal katastrofa, którą najlepiej omijać szerokim łukiem?

wkk
@Wojciech

Niestety coraz gorzej, odchodzą przez jednego chwasta stali dobrzy pracownicy z umiejętnościami którzy na prawdę mieli DUŻY wkład w rozwój firmy. Jeśli prezes coś z tym nie zrobi to będzie jeszcze gorzej na firmie, sam(a) nie wiem czy nie szukać czegoś innego.. Popsuło się ostatnio strasznie :(

@wkk

Czy Ty celowo ukrywasz swoją płeć przed strachem, że Cię zweryfikują? :o To ile osób tutaj pracuje w sumie teraz?

Karol

Faktycznie ta firma jest super ?

Admin

Te opinie to są do bani albo się opieprzali albo nie chciało im się robić bo jednak ta firma jest super właściciel wporządku konkretny jak coś jest nie tak to odrazu mówi tam jest naprawdę super,a klientom co odbieraja od nich towar to niech się ich trzymaja bo drugiej takiej firmy nieznajdą

rapid

Nie polecam nikomu tu pracować. Masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Roman Ponieważ Trafo - Wielki Łęck

• Jak się pracuje w Roman Ponieważ Trafo?

Zobacz opinie na temat firmy Roman Ponieważ Trafo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roman Ponieważ Trafo?

Roman Ponieważ Trafo
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 66A
    13-230 Wielki Łęck