Regia-Hurt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Pakaszewski

Kielce

Opinie o Regia-Hurt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Pakaszewski

Frank

Firma oszukuje na sprzęcie. Potrafi tylko kasować za usługę drożej niż gdziekolwiek. Droga, niesolidna, odradzam jakąkolwiek współpracę.

klient@

firma z uczciwym podejściem do klienta - wszystko wytłumaczyli i pomogli w rozwiązaniu problemu z instalacją.

Janusz

Nie polecam tej firmy, Pan [usunięte przez moderatora] jest tylko dobry w wystawianiu faktur i tylko tyle.

alaaa

Ojciec z synami oszukuje pracowników oraz klientów. Chamstwo, brak uczciwości.

Brak poszanowania, [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Regia-Hurt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Pakaszewski - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regia-Hurt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Pakaszewski