Bizin Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Bizin Sp. z o.o.

heyakk

Bardzo fajny i przydatny system

rozczarowana

Miałem przyjemność zakupienia owego programu BIZIN.pl przestrzegam i nie polecam podejmowania żadnych kroków z tymi ludzmi.Wpłaciłam pieniądze i brak kontaktu z kimkolwiek z tej pseudo firmy do dziś

BizIn.pl
@rozczarowana 20.01.2017, 23:11

W naszej ponad 8 letniej historii nie zdarzyło się żebyśmy nie odpowiedzieli na maila lub nie zareagowali na próbę kontaktu. Może to potwierdzić wielu zadowolonych użytkowników naszego systemu. Klienci mają możliwość kontaktu kilkoma kanałami i opisana przez Pana sytuacja nie miała prawa wystąpić. Nasz system jest dostępny bez jakichkolwiek opłat przez pierwszy miesiąc. W jego trakcie może Pan bez żadnych konsekwencji testować nasze rozwiązania. Dlatego nasi klienci nigdy nie są w żaden sposób zmuszani do opłacania usługi i jeśli już to robią to jest to całkowicie świadomy wybór. Bardzo często zakup poprzedzony jest wieloma kontaktami z obsługą techniczną, które utwierdzają wielu z nich, że nasze rozwiązanie jest najlepsze. Uważamy że Pana opinia jest zbyt pochopna i krzywdząca ponieważ od lat wkładamy wiele wysiłku by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Z poważaniem Zespół BizIn.pl

pseudo

Nie polecam

Julia

Pracownicy mili, system fajny. Trochę mało marketingu - ich systemy naprawdę są przystępne a tak mało osób o nich wie. Dobrze, że chociaż teraz się w B2B Deal pojawili to może ktoś usłyszy.

Zostaw opinię o Bizin Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizin Sp. z o.o.