Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. w Kartuzy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. w Kartuzy

Aaa Nowy wpis

Z tymi terminami to faktycznie tak jest, że cos w terminach się przesuwa? Co na to brygada budowlana? Wyświetliło mi się ogłoszenie na LinkedIn, że szukają a teraz to ciekawi mnie czy skoro robota nie jest zrobiona to wypłaty też by się przesunęły?

Klient Nowy wpis

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni PORT DECO budynek miał być pierwotnie oddany w lipcu 2023 r. Potem zmienili na koniec września 2023. Następnym terminem był 31 grudnia 2023. Teraz dowiedziałem się , że może przełom lutego i marca 2024.. To jakaś MASAKRA.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Kierownik Sprzedaży?

Czemu już na starcie jak wchodzę na forum to niektórzy o wypowiedzeniach piszą…? Właśnie w internecie widnieje oferta na trzy miasta dla inżyniera budowy i w tym przypadku oferowany jest kontrakt. to na których stanowiskach tak dla jasności występują te UoP o których była wzmianka? O czy mimo wszystko kontrakty są długoterminowe? To stabilna współpraca?

Firma Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier ds. Technicznych (usterki). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier?

Gg

Nie lepiej zadzwonic i zapytac? W sumie nie znam.firmy, ktora na poczatek daje umowe o prace na czas nieokreslony

Xeni
@Gg

Można taką dostać od początku, okres wypowiedzenia jest zależny od długości pracy a nie formy umowy

Joanna

Napisane jest tutaj do której się pracuje, ale od której to już nie... Dacie znać ?

Dima

Nie polecam!! Praca do nocy z jedną przerywą, pełen wyzysk, chcesz się zajechać to idź do granitu

OperatorŻurawia
@Dima

Racja, przysługuje tylko jedna przerwa o 11, pracujesz do 19/20 bo betonu nie potrafią zamówić MGR INŻ.

MGR INZ
@OperatorŻurawia

Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekać. Hahah

Klient
@MGR INZ

Ty się uczyłeś, uczyłeś i nie wiele się nauczyłeś. Jak ktoś bredzi, że trzeba było się uczyć to oznacza, że marny z niego Inżynier. Gdyby był bardzo dobrze wyszkolonym inżynierem to nie musiałby bazgrać, to byłoby widać. Granit to dużo godzin, jedna przerwa, którą potrafią ci uciąć, praca do nocy. Jak się upomnisz o swoje to obrażają się tacy to inteligentni inżynierowie. Krótko dramat.

nie polecam

Najgorszemu wrogowi nie polecam tej patodeweloperki. W szczególnosci inżynierom budownictwa- nie patrzcie nawet w tym kierunku! 3k na reke bez mozliwosci podwyżki. praca minimum 10h dziennie, non stop pretensje, brak mozliwosci awansu. słaba atmosfera

Olga
@nie polecam

Hej, a zdradzisz jak długo pracowałeś w Granicie? Wspominasz o złej atmosferze i ciągłych pretensjach ze strony przełożonych, a jak się ma organizacja pracy? Czy każdy ma jasno określony zakres obowiązków?

Olga

Hej, czy Granit zatrudnia studentów? Chodzi o osoby, które chciałyby sobie dorobić, ale potrzebują elastycznego grafiku pracy. Wiecie coś na ten temat?

Henryk

Po co to narzekanie. Można zmienić pracę tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę?

OperatorŻurawia

Witam Nie polecam tej firmy, łamanie przepisów dotyczących czasu pracy (wypełnianie karty po 8 godzin pracy dziennie, reszta na osobnej karcie) firma współpracuje w tej kwestii z wynajmującymi żurawie. Brak podstawowych rzeczy na budowie (liny, pojemniki itd itp), a jak są to w ilości jednej sztuki na 3 żurawie. Totalny brak BHP, obrywające się skarpy w wykopie porywające barierki, przy pracach na stropach barierki z prętów fi 6.............

Rafał

Granit sp zoo, Opinia: Niesłownosc zarządu, Niewyplacalność ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, Niewyplacalność premii, Deklaracje ustne Zarządu odnośnie umowy o współpracę nie są spełnianie. Nie polecam firmy nawet dla młodej kadry inżynierskiej, Doświadczeni kierownicy marnuja swój czas w tym przedsiębiorstwie. Pieniądze marne

admin

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Granit Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. - Kartuzy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.
  • Osiedle Zielone Wzgórze 6
    83-300 Kartuzy

Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o.