Energobet Invest Sp. z o.o.

Ząbki

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Energobet Invest Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Energobet Invest Sp. z o.o.

Administrator

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Energobet Invest Sp. z o.o. lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

były

Ludzie pracujacy w dziale logistyki to wredne(usunięte przez administratora) Nie polecam dla ludzi, którzy są normalni bo tam na pewno zwariują lub wykończą sie nerwowo.

oko
@były 23.05.2014 09:33

Dotyczy sie to pewnie energo bet I Adam Gajewski to ci co jezdza cemenciakami. Słyszałem. Kazdy kierowca w Wawie chyba zna opinie o tej firmie(usunięte przez administratora) Tragedia.

były

NIE POLECAM!!!!

Szukasz pracy?

leon

A jak wygladają zarobki kierowcy w tej firmie lub na warsztacie?

14

trudne warunki pracy, w sezonie po 15 godzin na dobę, kierowcy na oczy nie widzą

Zostaw opinię o Energobet Invest Sp. z o.o. - Ząbki

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energobet Invest Sp. z o.o.