Mar-Decor Firma Handlowa Mariusz Czyż

Tychy

Opinie o Mar-Decor Firma Handlowa Mariusz Czyż

jarosz11

faktycznie kicha z umowami i kasa:/

lysyrumun

Nie polecam takiego pracodawcy jakim jest Mariusz Czyż. Nie można mu wierzyć w ani jedno jego słowo „na początek umowa zlecenie”, dobre sobie.. dla niektórych ten „początek” trwa rok i nie zapowiada się na polepszenie sytuacji. Co do umowy to dostaniesz ale o dzieło i to jakąś lewą z pomniejszoną stawką o połowę.. „ Poznanie najnowszych technik sprzedaży oraz negocjacji”- jakie poznanie? od osoby, która non stop operuje jednym słówkiem „fajne”?! Niehonorowy tupeciarz

Zostaw opinię o Mar-Decor Firma Handlowa Mariusz Czyż - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Decor Firma Handlowa Mariusz Czyż