Opinie o Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak w Niepruszewo

Łukasz . S . Nowy wpis

Witam ,brałem pierwszy raz z polecenia i jestem bardzo zadowolony z firmy Mati Pokrycia Dachowe bardzo dobre doradztwo , polecam Pana Norberta bardzo dobry fachowiec w swej dziedzinie , materiały transport wszystko w jak najlepszym czasie dogadanie i dostarczone , również że zwrotami nie ma problemu , przyjmują wszystko co się zostało nie zbędne dla mnie . Pozdrawiam i bardzo polecam .

Budowlaniec Nowy wpis

Jestem właśnie po etapie montażu dachu, którego mocno się obawiałem ze względu na problemy na poprzednich etapach. Na szczęście trafiłem do Mati Dachy. Od pierwszej rozmowy do ostatecznego rozliczenia wszystko bardzo sprawnie i bez problemowo. Pan Błażej to fachowiec w swojej dziedzinie. Doradzał nam praktyczne rozwiązania z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Mam nadzieje, że na kolejnych etapach spotkam się z takim poziomem obsługi jak w Mati. Polecam każdemu kto chce bezproblemowo przejść etap montażu dachu.

BB Nowy wpis

Polecam firmę Mati Dachy. Od momentu pierwszej wizyty, poprzez wycenę, zamówienie i wykonanie nie było żadnych problemów. Ekipa Pana Łukasza bardzo sprawnie i szybko uporała się z wykonaniem. Kontakt z Mati na każdym etapie bardzo dobry. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Wkurz Nowy wpis

Dachówki przyjeżdżają miesiące po terminie, w żadnej innej hurtowni tak źle nie traktują ludzi, możesz sobie czekac w nieskończoność, nikt cie nie powiadomi o opóźnieniu, sam dzwoń i się martw. Nie kupujcie tu, omijajcie szerokim łukiem, człowiek traci nie tylko czas, ale nerwy

Brałeś udział w rekrutacji do Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nope

Polecam tylko i wyłącznie najgorszemu wrogowi. Zero wiarygodności, zero terminowości, obiecane ceny po wplacie zaliczki i tak sie zmieniaja. Dachówka miala przyjechać po 8 tyg a przyjechala po 7 miesiącach. Można by wymieniać dużo jednym słowem. TRAGEDIA !

Helena

Opinie klientów są negatywne jednak ciekawa jestem jak to wyglada z perspektywy pracowników. Czy też są obiecanki a nic z tego nie wychodzi?

Porażka

Dzisiaj już jestem po zakupach w innej hurtowni, bez problemów, sprzedawca zadzwonił w mojej obecności do firmy która dostarcza/jest producentem. Słabo mnie to interesuje ,ale potwierdził , że dachówka będzie o terminie , aż głupio wspominać, w listopadzie najpóźniej.Oczywiscie drożej o 7000 zł.od poprzedniej wyceny ,ceny się zmieniły, przez trzy miesiące. Przed zakupami dobrze się zastanówcie , żebyście nie podzielili mojego losu. FIRMA PORAŻKA OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA. SOLIDNA FIRMA ŚMIECH!!!!!!

Porażka

Aaai i, żeby było jasne po trzech miesiącach zadzwonił do mnie sprzedawca i powiedział że dachówki nie będzie , może być inna i oczywiście po dzisiejszych c enach. Wyobraźcie sobie dom bez przykrycia , w dołku startowym elektryk, instalator, tynkarz, wszystkim bardzo dziękuję za rok zapraszam. Oczywiście będzie dużo drożej.

Porażka

Dzisiaj dowiedziałem się od pracownika (sprzedawcy) tej firmy, że dokonanie wpłaty na konkretne zamówienie i czekanie trzy miesiące na zamówiony towar "Nie Jest Żadną Umową" Ta firma to porażka. Nie polecam. !!!!!!!!!!

Muszka

Brak terminowości wysokie ceny obiecany rabat nie istnieje nie polecam.

Zawiedziony
@Muszka

Po trzech miesiącach czekania i rezerwacji ceny ,telefonicznie dowiedziałem się , że nie zrealizują zlecenia , Dziś ceny są o 7000 wyższe,. Rezerwacja w tej hurtowni to fikcja ,.Zostaje kupno w innej hurtowni i sąd. Za poniesione stary .

Zostaw merytoryczną opinię o Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak - Niepruszewo

Mati-Pokrycia Dachowe Małgorzata Dolniak
  • Szkolna 30