P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław

Chyby

P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław

Opinie o P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Patryk
@Administrator 21.06.2018 10:46

Zarobki sa ok czesc legalnie a reszta na czarno ok 3000 tys.zl.

Listonosz

Czlowiek pracuje tam 15 lat a jak potrzebuje pomocy to jest sam!!15 lat zmarnowane u Teclawa.

Joanna

Dotychczasowe opinie są bardzo skrajne. Czy chcielibyście coś dodać do zamieszczonych wypowiedzi? @Andrzej, @Listonosz , wasze wypowiedzi zostały zgłoszone do administracji forum w związku ze złamaniem zasad regulaminu i zostaną usunięte. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi o obraźliwym tonie. Jeżeli chcecie w przyszłości uniknąć takiej sytuacji, trzymajcie się zasad naszego regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

Seweryn

Pracowałem tam,i do dzisiaj mam nie zapłacone.

oszukany

firma pobiera zaliczki i nie wykonuję usługi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław - Chyby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Sufmar Tech Andrzej Tecław