P.H.U. R.B. Ledor

Zabrze

Opinie o P.H.U. R.B. Ledor

firma Ledor to jedna wielka ściema przestrzegam wszystkich którzy chcą tam pracować strata czasu latem pracujecie a tylko pada deszcz i wysyła do domu nie idzie zarobić obiecują miody a dostaje się grosze pracowałem tam wiele lat i mogę powiedzieć Śmiało strata czasu oszysci i tyle a prace niech lepiej klijęci sprawdzają jak ja wykonują bo tak praca jest na odpierdziel robiona ze to max max nie polecam nikomu pozdrawiam pana ledora jego brata i całą rodzine

Endriu

W skrócie pisząc - polecam szczególną uwagę przy podpisywaniu jakichkolwiek dokumentów i za grosz nie wierzcie na słowo. Możecie się nieżle przejechać

Zostaw opinię o P.H.U. R.B. Ledor - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. R.B. Ledor