WDU studio

Chwaszczyno

Opinie o WDU studio

wilku

Nie polecam, ( usunięte przez administratora )

mlody

Z całym szacunkiem ale twoja opinia o tej firmie to jeden wielki żart chyba.

Wojciu

Jestem pracownikiem firmy WDU od .... i na pewno na razie pracy nie zmienie. Nie było mies. zeby nie było wypłaty. Sa nie raz poślizgi ale szef czyli pan M. Przyjdzie i poinformuje o tym jak potrzebujesz kasy to ci da jak to się mówi na życie. Gdy tylko firma jest przy kasie od razu jest wypłata na kącie. Normalne jest to ze pracujemy na materiałach drogich i jak cos spieprzysz to trzeba brać się w kroki i idziesz i rozmawiasz oczywiscie musisz poprawić cos po godzinach ale tez nie zawsze. Nikt nie bedzie ciebie sponsorował. Ekipa na hali jest wysmienita jest śmiesznie i kazdy ci pomoze. Nie ma czegoś takiego jak PAN PANI jestesmy jakby rodzina nie pisze tu o szefostwie bo to sama kultura mowi sie Pan. Pozdrawiam i polecam firme WDU-Studio. a jesli jestes leniem,robisz problemy, niechce ci sie chodzic do pracy to co ty chcesz wszedzie beda cie traktowac jak gówno.

Janusz

Widać po tekście jakk jest z Twoją edukacją ....?

OBIEKTYWNY

jak tak nie warto to czemu podpisujesz sie vanilla ice a może ktoś ciebie zwolnił bo poprostu nie chciało sie tobie pracować tylko leniuchować przez cały dzień pracy i wszyscy musieli docenić że przyszedłeś do pracy ciekawe o ilu firmach juz tak napisałeś !!!!!!!

vanila ice

szkoda gadac nie zatrudniajcie sie tam

Zostaw opinię o WDU studio - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WDU studio