Firma Budowlana DORA Jarosław Aponik

Ostróda

Opinie o Firma Budowlana DORA Jarosław Aponik

gierzwałd

jakość wykonań elewacji beznadziejna ,po 2 latach elewacja się rozsypuje ,nie stosuje podkładu pod tynk mineralny ,stosuje najtańsze materiały ,,ogólnie firma kant

joasia

pan (usunięte przez administratora)straszny kierownik budowy,wymiguje sie ze zle zrobionych zlecen,cos strasznego współpraca z panem (usunięte przez administratora),nikomu nie polecam,najgorszy kierownik budowy na świecie. a budowlańców ma samych tuptusi. cos strasznego!!!!!!!

Zostaw opinię o Firma Budowlana DORA Jarosław Aponik - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana DORA Jarosław Aponik