Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.

Niepołomice

Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.

Opinie o Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.

SZCZERA PRAWDA !!!!#

Pan Karasinski byc może ma konkurencyjne mieszkania.... niestety ludzi a zwłaszcza pracownikow nie szanuje wcale !!! Nic dla niego nie znacza... umowę ma malo kto... za L4 ani za urlop nie płaci!!!... i na dodatek właśnie ktos ukradł maszyny ( typu piła,plot pneumatyczny, itp) to postanowił odbić pracownikom równowartość..oczwiscie z komentarzem,ze jesli komus nie pasuje to moze wiecej nie przychodzic do pracy.... To jest poprostu...bez komentarza ... wychodzi na to ,ze jeszcze za struza za darmo będą musiec teraz zostawac na zmiane po pracy....

Zostaw opinię o Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j. - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.