Opinie o Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc w Zamek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc w Zamek

1234 Nowy wpis

Nie polecam. Pan nie miły ordynarny. Naprawiał samochód oddał z zalana tapicerka.

Malo powiedziane Porazka Budowlanadom 115 m z garazem w 90 procentach (usunięte przez administratora)od plyty fundamentowej az po dach. (usunięte przez administratora)

B Nowy wpis
@anonymous

Czy możemy się skontaktować? Dotyczy mnie podobny problem, email: b.niezbud@gmail.com

Porażka budowlana

(usunięte przez administratora)nie dotrzymuje terminów , nie potrafi nic zaplanować i spiąć budowy w logistyczną całość . Ogromne obsuwy czasowe i ciągłe przekładanie zakończenia budowy . Przeszło osiem miesięcy opóźnienia traktuje jak by nic się nie stało , zdziwiony że ludzie chcą w końcu zamieszkać w swoim domu . (usunięte przez administratora)Zawsze się spóźnia , nigdy nie jest o umówionej godzinie . (usunięte przez administratora)wszystko na papierze najlepiej z notariuszem . Nigdy nie jest jego wina zawsze na kogoś zrzuca odpowiedzialność.(usunięte przez administratora) Omijać z daleka (usunięte przez administratora)

@Porażka budowlana

Mozemy sie skontaktowac ten sam problem.(usunięte przez administratora)

@Porażka budowlana

Rozmawialismy na temat firmy jest mozliwosc podania namiarow do pani mecenas prowadzacej sprawe ?(usunięte przez administratora)

SD
@Porażka budowlana

Czy możemy się skontaktować ? Mam podobny problem.

B Nowy wpis
@Porażka budowlana

Potrzebny namiar na pania mecenas z okolic Koscierzyny ktora zajmuje sie ta sprawa !

ABC Nowy wpis
@anonymous

Proszę o kontakt w tej sprawie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Damian

Najlepszy szef jakiego miałem. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Dba o pracowników tak jak być powinno w każdej firmie

Monia
@Damian

Taki dobry że powstała strona o firmie i szefuncu . Poszperać w necie radzę.

Damian
@Monia

Monia może jakiś namiar?

Bos
@Damian

Damian ty chyba nie wiesz co piszesz ????

Wanda
@Damian

Hej, bardzo się cieszę, że tak dobrze oceniasz swojego pracodawcę. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc? Na jakie plusy z pracy w firmie można liczyć?

Firma

Firma hahaha

Wanda
@Firma

Niestety - taki lakoniczny komentarz absolutnie nie wnosi niczego wartościowego do dyskusji. Super by było, gdybyś spróbował sprecyzować, co miałeś na myśli. Nawet nie wiem, czy jesteś pracownikiem Perfecto-Bud, czy może kimś, kto jedynie korzystał z usług firmy. To jak to jest?

Kordian

Przestaliście bywać na tym forum bo tak dobrze się pracuje?

Magda

@dering o jakich oszustwach? Co masz na myśli?

Wiktoria

Czy praca w Perfecto-Bud jest wyjazdowa? Czy raczej pracuje się w jednej lokalizacji?

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc w miejscowości Zamek, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

...

Proszę usunąć komentarz od Mati. Podpisany Dering. Jest to fałszywy komentarz podpisany danymi osobowymi.(usunięte przez administratora)

Mati

Pracuje u Pyca od kilku lat, firma się rozwija jest ok

Dering
@Mati

Czyli sporo wiesz o jego oszustwach ?

Franek

Ale to forum pracownicze więc informacje klientów źle zostały skierowane.

Black

Pan (usunięte przez administratora)pobiera zaliczki na budowę a nie dotrzymuje terminów

Ven
@Black

To dopiero początek

Pat
@Ven

Uwaga (usunięte przez administratora) !!!

Sad
@Black

I nie tylko

Perfecto hahaa

Ktoś napisał firma,co chyba (usunięte przez administratora)

Czy mogla by pani napisac jak zakonczyla sie pani sprawa ,jesli jest to mozliwe prosilbym o kontakt moj numer telefon(usunięte przez administratora)

Bartosz

Jakie konkretne sytuacje wpływają na to, iż według Ciebie właściciel firmy Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc źle traktuje swoich pracowników? Mógłbyś napisać również, jak kształtuje się wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Jest ono wypłacane w formie dniówek, czy może w zupełnie inny sposób? Proszę o szczerą odpowiedź, jak to wygląda.

Nie polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc - Zamek

• Jak się pracuje w Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc?

Zobacz opinie na temat firmy Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc?

Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Perfecto-Bud Firma Budowlana Bartłomiej Pyc