Natur Eko Dom Sp. z o.o.

Okartowo

Opinie o Natur Eko Dom Sp. z o.o.

Sendecki

Wszyscy już wszystko napisali :) Pracuje się dobrze, nie ma na co narzekać. Praca jest satysfakcjonująca, tak samo płaca.

Nowosiński

Nie ma się co rozpisywać, bo pracodawca jest ok. Nie ma na co narzekać. Sama praca, choć do najłatwiejszych nie należy, to jest całkiem fajna. No i warunki finansowe jak najbardziej ok.

Kucharski

W firmie Natur Eko Dom odbywałem swoje praktyki a później to była moja pierwsza praca. Jako praktykant otrzymałem solidną porcję praktycznej wiedzy o budowaniu domów z bala. Wiedza i doświadczenie które jest bardzo cenione na rynku pracy. Pierwsza moja praca również w tej firmie (jako kontynuacja po szkole) była bardzo satysfakcjonująca i pełna wyzwań. Wszystko razem sprawiło, że jestem teraz dobrym fachowcem, budowlańcem domów z bala.

Maciek

Praca w branży budowlanej to naprawdę kawał ciężkiej roboty. Tu nie ma leżenia i obijania się. Jednak postawienie komuś wymarzonego domu, zagwarantowane dachu nad głową daje niesamowitą satysfakcję. Pracując w Natur Eko Dom miałem okazję uczestniczyć w różnych projektach o różnym stopniu skomplkowania. Ludzie są tu ze sobą bardzo zgrani, więc i jest przyjemność z budowy. Pracuje się dobrze, pensja jest regularnie na koncie, satysfakcjonująca praca, czego chcieć więcej?

Sylwia

Również miałam okazję pracować w tej firmie. Co prawda nie pracowałam na samych budowach, tylko w biurze przy obsłudze klienta. Całkiem przyjemna, biurowa praca. Czasami zdarzał się bardziej zdenerwowany klient, bo coś mu się nie podobało ale przeważnie udawało się wszystko pozytywnie załatwić. Najlepsza była satysfakcja oddania komuś kluczyków do wymarzonego domu. To jak spełnienie czyichś marzeń :) Fajna sprawa.

Marek

Od kilku lat pracuję w tej firmie. Raz jest lepiej raz trochę gorzej ale to w każdej firmie są takie wahania. Ja osobiście jestem zadowolony z pracy, z pensji (wiadomo zawsze może być lepiej) i samych warunków pracy. Praca na budowie to nie jest najprostsza robota, szczególnie przy tego typu budowach, z jakimi mamy do czynienia w Natur Eko Dom. Domy z bala nie tak łatwo się buduje ale satysfakcja za postawienie kolejnego, wymarzonego dla klienta domu jest duża.

Andrzej

Miałem okazję pracować w firmie. I jak w każdej firmie róznie bywa. Zależy jak bardzo uda zgrać się ze stałymi pracownikami. Miałem to szczęście, że bez problemowo udało mi się z nimi porozumieć i pracowało się całkiem dobrze. Ogólnie jestem zadowolony z tej pracy.

Darek

Gdzie można sprawdzić IP komputera nadawcy?

T( usunięte przez administratora ) Nikomu nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Natur Eko Dom Sp. z o.o. - Okartowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natur Eko Dom Sp. z o.o.