Multidom Developer S.C. Janusz Grabarz Adam Mazuryk

Leżajsk

Opinie o Multidom Developer S.C. Janusz Grabarz Adam Mazuryk

ker

ta [usunięte przez moderatora] to pewnie wspulniczka ,do kasy albo do czegos innego,o czym ty piszesz najlepiej wsadz swoja dupę w auto i popracuj tam to bedziesz mogła o czyms pisać a nie że wiesz z pewnego żrudła.Potrafisz pewni sie tylko malować,,itd a inni charują na was

kasia

anonim - 2011-11-18 09:41:39 nie prawda sam byłem w niemczech z multidomu i po pierwsze nie wyplacaja po drugie potem sie okazuje ze w niemczech sie pracuje za zlotowki dokladnie za 1600 zl w niemczech za granica!!! nie radze jechac na wykonczeniowki z MultiDomu! dobrze radze...właśnie tak jest kto wyjeżdza niech podpisuje umowe na miejscu będzie wbo iedział na czym stoi,robią bydlaki z ludzmi gorzej jak niemcy ten spółka pieprzony reich ,i jesz jedna swinia ktura szuka dla nich roboty

Zostaw opinię o Multidom Developer S.C. Janusz Grabarz Adam Mazuryk - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multidom Developer S.C. Janusz Grabarz Adam Mazuryk