Opinie o Multidom Developer S.C. w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Multidom Developer S.C.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Multidom Developer S.C. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multidom Developer S.C. w Świdnik

Niezadowolony Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Do złożenia zamówienia wszystko fajnie, a póżniej zaczyna się brak kontaktu, umawianie się na terminy na które i tak nikt nie przyjeżdza. Jak już ktoś przyjedzie to nie jest dobrze poinformowany dokładnie co ma zrobić. Montaz bardzo niedokładny, wręcz naganny. Brak zainteresowania ze strony właściciela który twierdzi że jest wszystko poprawnie zrobione.

Łukasz Nowy wpis

Przeciągające się terminy... Nie odbieranie telefonów, okna nie takie jakie były zamawiane wymiarowo .... ogolnie nie polecam .

Łukasz Nowy wpis

Nie polecam .... przyciągające się terminy nie odbieranie telefonów okna wymiarowo nie takie jakie były zamawiane .... ????????????

Jacek

Drogo strasznie

Urszula
@Jacek

Możliwe, że ceny idą w parze z jakością wykonywanych usług, nie sądzisz? Może warto przekazać swoje sugestie bezpośrednio do firmy, by dowiedzieć się czegoś więcej na ten cen i oferty firmy. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usług Multidom Developer, w Internecie jest wiele miejsc, gdzie możesz dodać swoją opinię. Nie zniechęcam do aktywności, jednak w bieżącym wątku skupiamy się na opiniach dotyczących zatrudnienia i warunków pracy w Multidom Developer.

Hubert Nowy wpis
@Jacek

Niestety tak stoi rynek mieszkań ;/

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Multidom Developer S.C.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kiri

Na początku przy wycenach wszystko ładnie i pięknie, gdy zbliża się montaż wszystko zaczyna się przedłużać. Nie odbieranie telefonów, sekretarka nic nie wie do szefa nie można się dodzwonić. Termin się przesuwa. Jak już ktoś przyjedzie praca wykonana faktycznie szybko ale niedbale, dużo niedociągnięć. Gdy pracownicy przyjeżdżają na poprawki nie wiedzą co maja robić. Ogólnie nie polecam tej firmy :(

Stefan
@Kiri

Może warto podzielić się swoimi zastrzeżeniami także z pracownikami firmy? Jeśli usługa nie spełnia oczekiwań, zawsze możemy negocjować. Jak rozumiem w Twoim przypadku firma wywiązała się z poprawek?

ker

ta [usunięte przez moderatora] to pewnie wspulniczka ,do kasy albo do czegos innego,o czym ty piszesz najlepiej wsadz swoja dupę w auto i popracuj tam to bedziesz mogła o czyms pisać a nie że wiesz z pewnego żrudła.Potrafisz pewni sie tylko malować,,itd a inni charują na was

kasia

anonim - 2011-11-18 09:41:39 nie prawda sam byłem w niemczech z multidomu i po pierwsze nie wyplacaja po drugie potem sie okazuje ze w niemczech sie pracuje za zlotowki dokladnie za 1600 zl w niemczech za granica!!! nie radze jechac na wykonczeniowki z MultiDomu! dobrze radze...właśnie tak jest kto wyjeżdza niech podpisuje umowe na miejscu będzie wbo iedział na czym stoi,robią bydlaki z ludzmi gorzej jak niemcy ten spółka pieprzony reich ,i jesz jedna swinia ktura szuka dla nich roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Multidom Developer S.C. - Świdnik

Multidom Developer S.C.