Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.

Adres: Poleczki 35, 02-822 Warszawa

NIP: 5262200553 KRS: 0000187510

Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.

Opinie o Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.

Żona

Jeżeli nie macie własnego życia i czerpiecie pieniądze z innego "źródełka" to praca w MR jest dla Was! Praca od 7-19, często dłużej, wypłata do 10. Każdego miesiąca potrafi się przeciągnąć o weekend. Zero poszanowania dla człowieka, zrozumienia, że ma on rodzinę.

Wasz Beton

Powiedzmy kilka słów o pracy na stanowisku: "Majster budowy" . Pracodawca (przynajmniej w moim przypadku) uzgodnił pracę w godzinach 7-17 i czasami dłużej ( tzw. dyżur). Na budowie szybko okazało się,że "to czasami dłużej" jest codziennie. I tak w dni bez betonowania pracuje się od 7 do 19, a w dni z betonowaniem znacznie dłużej). Niektórzy szczęśliwcy trafiają na dyżur co drugi dzień i co drugą sobotę. Z tego co mi wiadomo to niedziela raczej wolna chodź nie jestem tego pewien bo wszytko zależy o tego na jakiego popapranego kierownika się trafi). Za nadgodzinny nie płacą i nie dają ich odebrać. Nadmienić należy ze zakończenie pracy o 4 nad ranem nie zwalnia z obowiązku pojawienia się na budowie dnia następnego. Finansowo nieźle, jeżeli przeliczy się na 10h tryb pracy. Jeżeli jednak doliczy się wszystkie nadgodziny to praca na kasie w Tesko może być bardziej opłacalna i znacznie mniej stresująca .Podsumowując jeżeli dla kogoś budownictwo do pasja, którą stawia znacznie wyżej jak rodzinę i życie prywatne to gorąco polecam tego pracodawcę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Korzeń

Brak zasad i poszanowania podwykonawców.

Paskal

Firma najchętniej zatrudnia działalności przez pośrednika pana L. który musi na was zarobić 30 procent.

ib2017

Po kilku rozmowach kwalifikacyjnych dostałem ofertę pracy jako inżynier budowy w Warszawie, nie zdecydowałem się ze względu na proponowane zarobki tj 2100 zł netto. Co prawda doświadczenie zawodowe może i tylko 2 lata jako inżynier ale szanujmy się ... za 2100 w Warszawie wystarczy na biedną egzystencje. Oczywiście warunki pracy jak wszędzie czyli od wschodu do zachodu słońca, pełna dyspozycyjność w weekendy, masa obowiązków ... Sam już nie wiem w jakim kierunku idzie ta nasza Polska ;)

Pracus

Nie płacą za nadgodziny (a jest ich sporo). Praca średnio: od pn-pt w godzinach 7.00-19.00 (czasami dłużej), w soboty 7.00-14.00 (czasami dłużej). O awansie lub podwyżce zapomnijcie - "firma rodzinna".

Miałeś do czynienia z firmą Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modzelewski & Rodek Sp. z o.o.