Kontiwent S.C. Krzysztof Polak Lucjan Lenczewski

Świętochłowice

Opinie o Kontiwent S.C. Krzysztof Polak Lucjan Lenczewski

Wojtek

Lenczewski potrafi mataczyć tak jak i jego synalkowie ale o tym wiedzą chyba wszyscy którzy mieli z nim do czynienia. Zawsze musi wyjść tak jak sobie obmyślą i nie mają skrupułów aby nie rozliczyć się z ludzmi choć ci mają też swoje rodziny. NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI ŻADNEJ INNEJ GDZIE WYSTĘPUJĄ CI PANOWIE.

piotr

z tego co jest mi wiadomo Lucjan Lenczewski został skazany za przekręty wobec swoich pracowników i nie tylko.

Wiesz jak działa firma Kontiwent S.C. Krzysztof Polak Lucjan Lenczewski i na jakie umowy zatrudnia nowe osoby? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Kontiwent S.C. Krzysztof Polak Lucjan Lenczewski - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontiwent S.C. Krzysztof Polak Lucjan Lenczewski