Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk

Mikołów

Opinie o Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk

TOMI2017

chodzace śmieci nie ludzie,przez nich już parę ludzi nieżyje bo takie unich BHP .SZMATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

on

NIEUCZCIWI!!! Nie polecam pod każdym względem czy jako pracodawca czy jako współpracownik czy w jakiejkolwiek formie współpracy. Czy tak czy tak pieniędzy nie widać. Płaci się tylko wybranym a i tak zawsze coś jest urwane i niedopłacone. NIE POLECAM!!!!

tomek

Woda, konserwy i jazda bez przerwy, a wyplata? Cóż bywa, bywa ze bedzie opozniona o 30 dni, albo każą poczekać jeszcze miesiac ale dadza stowke zaliczki.Placona w 2 ratach. Pierwsza ta oficjalna zawsze spozniona , ale listy pokładają do podpisu z odpowiednią datą, a druga część ta na czarno zalezy od widzimisie kierownika, raz jest tyle, drugi raz mimo tego , ze praca imgodziny wykonane byly wieksze , a wyplata jest mniejsza. Jak im sie podaba tak płacą. Nie polecam.

Asia Tokacz

Asia Tokacz (*.static.multimetro.pl) - teraz 0 UWAGA NA NIEUCZCIWEGO PRZEDSIĘBIORCE: Pan Hubert Gruszczyk "preferuje" przedpłaty i zaliczki. Następnie nie spłaca faktur. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ! NIE POŻYCZAJ PIENIĘDZY TEJ FIRMIE! Dodatkowo zalecamy uważać na inne firmy Pana Huberta.

Zostaw opinię o Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk