Darem Dariusz Sulewski

Opinie o Darem Dariusz Sulewski

gosc

Gorąco Polecam .Solidna firma

Klient

Wykonywane usługi są na wysokim poziomie . Zetelni i solidni polecam

Robol

Masakra gość kręci z kasą wymyślone kary wstrzymywanie tygodniowek synekmajster wytatuowany jak małpa i z takim IQ zero wiedzy merytorycznej zero fachowości ODRADZAM stanowczo

tomasz80

wlasciciel tej firmy jest osoba nie posiadajaca zadnej wiedzy budowlanej. stawki proponowane przez firme sa nieadektwatne do jakosci wykonywanych usug nie polecam

Romek G.

Napiszę więcej nawet jak nic się nie robi również idzie zarobić, naprawdę mało już takich firm i pracodawców

Zostaw opinię o Darem Dariusz Sulewski - Lublewo Gdańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darem Dariusz Sulewski