counter
Janek Nowy wpis

Tak długo nikt nie zaglądał na forum, czy to dlatego, że macie dobrą pracę? Warto złożyć dokumenty, potrzebują kogoś?

TakNie
Robol

Masakra gość kręci z kasą wymyślone kary wstrzymywanie tygodniowek synekmajster wytatuowany jak małpa i z takim IQ zero wiedzy merytorycznej zero fachowości ODRADZAM stanowczo

Tak12Nie
Gość Nowy wpis
@Robol

Skoro jestes taki mądry to po co do niego dzwoniles? Co? I po co Od razu obrażasz jak sam bys lepiej tego nie zrobił. Każdy chce zarobić pieniadze chyba, nie? A to ze "synek" ma reke wytatułowaną to nie znaczy ze ma 0 Iq jak ty sam masz -10000 IQ. Wiec sie pie***l bo sam bys lepiej nie zrobil. Ciesz sie ze wogule zrobił

Administrator Nowy wpis

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Darem Dariusz Sulewski!

gosc Nowy wpis

Gorąco Polecam .Solidna firma

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient

Wykonywane usługi są na wysokim poziomie . Zetelni i solidni polecam

Tak6Nie1

tomasz80

wlasciciel tej firmy jest osoba nie posiadajaca zadnej wiedzy budowlanej. stawki proponowane przez firme sa nieadektwatne do jakosci wykonywanych usug nie polecam

Tak14Nie
Romek G.

Napiszę więcej nawet jak nic się nie robi również idzie zarobić, naprawdę mało już takich firm i pracodawców

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Darem Sulewski Dariusz - Lublewo Gdańskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad